هشدار مایکل مور: ترامپ ممکن است دوباره به یک پیروزی غیرمعمول دست یابد

مایکل مور
مایکل مور Copyright آسیوشیتد پرس
Copyright آسیوشیتد پرس
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آقای مور که تلاش دموکرات‌ها برای غلبه بر ترامپ را کافی نمی‌داند، اعلام کرد: «آیا خیالتان راحت است که راهی وجود ندارد تا ترامپ برنده شود؟ بابت اعتماد به دموکرات‌ها خوشحالید؟»

آگهی

مایکل مور،‌ مستندساز چپگرا و معترض آمریکایی اعلام کرد دونالد ترامپ،‌ رئيس جمهوری ایالات متحده ممکن است موفقیت غیرقابل انتظار خود را در سال ۲۰۱۶ میلادی، در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ نیز تکرار کند.

آقای مور که تلاش دموکرات‌ها برای غلبه بر ترامپ را کافی نمی‌داند، روی فیسبوک خود نوشت: «آیا خیالتان راحت است که راهی وجود ندارد تا ترامپ برنده شود؟ بابت اعتماد به دموکرات‌ها خوشحالید؟»

این فیلم‌ساز جنجالی سپس با اشاره به‌نظرسنجی اخیر در دو ایالت میشیگان و مینه‌سوتا که نشان می‌داد محبوبیت ترامپ افزایش یافته افزود: «دارم از ۱۰ هفته قبل از انتخابات به‌شما هشدار می‌دهم. علاقهٔ ۶۰ میلیون نفر به ترامپ به‌شکل نامعمول (زیاد) است! علاقه‌شان به جو (بایدن)، چندان زیاد نیست.»

از سوی دیگر دونالد ترامپ نیز در توییتی به سخنان مایکل مور واکنش نشان داد و نوشت: «مایکل می‌داند!!!»

مایکل مور در ادامه پست فیسبوکی خود خطاب به مخالفان ترامپ نوشت: «خلاص شدن از شرّ ترامپ را به دموکرات‌ها نسپارید. شما خودتان باید از شرّ او خلاص شوید. در ۶۷ روزِ پیش‌رو، باید هر کدام ما بلند شویم و دنبال این باشیم که ۱۰۰ نفر را جمع کنیم که رأی بدهند.»

نظرسنجی اخیر «گروه ترافالگار» نشان داده که ترامپ و بایدن در ایالت مینه‌سوتا هر یک با حدود ۴۷ درصد آرا، محبوبیت برابری دارند و ترامپ در میشیگان با ۴۷ درصد محبوبیت، از بایدن که نزد ۴۵ درصد شرکت‌کنندگان محبوبیت داشته، پیش است.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درگیری هواداران ترامپ و معترضان به تبعیض نژادی یک کشته برجای گذاشت

ترامپ: بایدن پیش از هر مناظره آزمایش مواد مخدر بدهد

مردی که مقابل دادگاه محاکمه ترامپ خودسوزی کرده بود جان باخت