ملانیا ترامپ: شوهرم فقط حرف نمی‌زند بلکه نتیجه کسب می‌کند

سخنرانی ملانیا ترامپ برای شرکت‌کنندگان در گردهمایی حزب جمهوریخواه
سخنرانی ملانیا ترامپ برای شرکت‌کنندگان در گردهمایی حزب جمهوریخواه Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ قرار است پنجشنبه شب به طور رسمی ضمن پذیرش نامزدی حزب جمهوریخواه برای شرکت کنندگان در گردهمایی این حزب سخنرانی کند. چهل و پنجمین رئیس جمهوری ایالات متحده سه شنبه شب هنگام سخنرانی همسرش در کاخ سفید در میان حاضران نشسته بود.

آگهی

ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا سه شنبه شب در سخنرانی خود برای شرکت کنندگان در گردهمایی حزب جمهوریخواه از عملکرد همسرش در جریان بحران شیوع ویروس جدید کرونا دفاع کرد.

عملکرد رئیس جمهوری ایالات متحده در قبال شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» طی ماههای گذشته مورد انتقاد زیادی قرار گرفته بود. همسر ۵۰ ساله دونالد ترامپ در سخنرانی خود تاکید کرد که همسرش برای پایان دادن به همه گیری کرونا «تمام توان» خود را به کار گرفته است.

ملانیا ترامپ در حالی بخش زیادی از سخنرانی خود را به شیوع بیماری «کووید ۱۹» اختصاص داد که در دیگر سخنرانی های ایراد شده در گردهمایی جمهوریخواهان به این موضوع کمتر اشاره شده بود. بانوی اول آمریکا احتمالا با ابراز همدردی با قربانیان ویروس جدید کرونا به دنبال تلطیف وجهه همسرش بود.

شیوع نوع جدید ویروس کرونا تاکنون جان نزدیک به ۱۸۰ هزار نفر را در ایالات متحده گفته است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

احتیاج داریم که شوهرم چهار سال دیگر رئیس جمهور ما باشد. او یک سیاستمدار سنتی نیست. او فقط حرف نمی‌زند بلکه نتیجه کسب می‌کند.
ملانیا ترامپ
بانوی اول آمریکا
AP Photo
دونالد ترامپ در کنار همسرشAP Photo

ملانیا ترامپ در سخنانش گفت: «از ماه مارس زندگی ما به شکلی اساسی تغییر یافته است. [...] می دانم که بسیاری نگران هستند. می خواهم بدانید که شما در این نگرانی تنها نیستید.»

وی افزود: «ما احتیاج داریم که شوهرم چهار سال دیگر رئیس جمهور ما باشد. او یک سیاستمدار سنتی نیست. او فقط حرف نمی زند بلکه نتیجه کسب می کند.»

محبوبیت دونالد ترامپ که در انتخابات روز سوم نوامبر (۱۳ آبان) با جو بایدن، نامزد دموکراتها رقابت خواهد کرد از زمان شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» و پیامدهای اقتصادی آن کاهش یافته است.

ملانیا ترامپ از زمان آغاز دوران ریاست جمهوری همسرش حضور کمرنگی در عرصه سیاسی و رسانه ها داشت. به همین دلیل سخنرانی سه شنبه شب او مورد توجه زیادی قرار گرفت.

انتشار تصاویری از ملانیا ترامپ که از گرفتن دست همسرش در انظار عمومی خودداری می کند طی چهار سال گذشته به دفعات سوال برانگیز شده بود.

AP Photo
دونالد ترامپ و همسرشAP Photo

اریک و تیفانی ترامپ، دو فرزند بزرگسال دونالد ترامپ از دیگر سخنرانان دومین روز گردهمایی جمهوریخواهان بودند. ملانیا ترامپ، سومین همسر رئیس جمهوری کنونی آمریکا است که ۲۴ سال از او کوچکتر است. این زوج در سال ۲۰۰۵ ازدواج کردند و یک پسر ۱۴ ساله دارند.

دونالد ترامپ قرار است پنجشنبه شب به طور رسمی ضمن پذیرش نامزدی حزب جمهوریخواه برای شرکت کنندگان در گردهمایی این حزب سخنرانی کند. چهل و پنجمین رئیس جمهوری ایالات متحده سه شنبه شب هنگام سخنرانی همسرش در کاخ سفید در میان حاضران نشسته بود. او همچنین در مراسم اعطای شهروندی آمریکا به چند مهاجر نیز شرکت کرد. تصاویر این مراسم در گردهمایی جمهوریخواهان پخش شد.

به نظر می رسد که هدف دونالد ترامپ از شرکت در مراسم اعطای شهروندی به مهاجران مقابله با تبلیغات اردوگاه رقیب مبنی بر مهاجرستیز بودن وی باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سخنرانی ترامپ در کنوانسیون جمهوریخواهان؛ «بایدن نماینده مارکسیست‌هاست»

مایک پنس: جو بایدن مخالف تصمیم ترامپ برای کشتن قاسم سلیمانی بود

مقامات آمریکایی می‌گویند بایدن به دنبال تشویق اسرائیل به کاهش تنش‌ها است