Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

لغو مجوز برای تظاهرات مخالفان محدودیت های کرونایی در برلینِ آلمان

تظاهرات ضدکرونا یکم اوت گذشته
تظاهرات ضدکرونا یکم اوت گذشته Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مقامات شهر برلین مجوز برگزاری تظاهرات مخالفان محدودیت های کرونایی را به دلیل افزایش مبتلایان و عدم احترام تظاهرات کنندگان به فاصله گذاریهای اجتماعی و پوشیدن ماسک لغو کردند.

آگهی

مقامات شهر برلین، پایتخت آلمان، مجوز برگزاری تظاهرات مخالفان محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا که قرار بوده در شنبه آتی برگزارشود را لغو کردند.

غالبا اعضای گروه های راست گرای افراطی در این تظاهرات اعتراضی در هفته های گذشته شرکت کرده اند. در آخرین تظاهرات علیه محدودیت های کرونایی، که یکم اوت گذشته برگزارشد، گروه‌های مختلفی از جمله راست گرایان، مخالفان واکسیناسیون و نظریه پردازان تئوری توطئه حضور داشتند.

مقامات دولت آلمان می گویند معترضان به محدودیت های کرونایی بدون رعایت فاصله گذاری های لازم و هم چنین بدون ماسک در تظاهرات شرکت می کنند و بدلیل افزایش روند مبتلایان، مقامات شهر نمی توانند اجازه برگزاری به تظاهرات کنندگان را بدهند.

آندریاس گیزل، سناتور مسایل داخلی شهر برلین با استقبال از تصمیم مسولان این شهر گفت: « نمی خواهیم که برلین بار دیگر به پایگاه راست گرایان افراطی و منکران مرگباربودن ویروس کرونا تبدیل شود.» آقای گیزل تاکید کرد: « مقامات باید تعادل بین حق آزادی اجتماعات و نیاز به محافظت از مردم در برابر عفونت را برقرار كنند.» وی گفت: «ما هنوز در میانه بحران شیوع ویروس کرونا و با افزایش آمار مبتلایان مواجه هستیم.»

تعداد زیادی از چهره های سرشناس راستگرایان افراطی آلمان، از جمله اعضای عالی رتبه حزب «آلترناتیو برای آلمان»، اعلام کرده بودند که روز شنبه در راهپیمایی برلین شرکت می کنند. در تظاهرات قبلی که علیه محدودیت های کرونایی برگزارشد نزدیک به بیست هزارنفر شرکت کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شیوع ویروس کرونا بر شمار زنان فرانسوی که سوتین نمی‌بندند افزود

در یک کمپ برهنگان در فرانسه ظرف چند روز صد نفر کرونا گرفتند

ویدئو؛ برلینی‌ها علیه نژادپرستی تظاهرات کردند