لحظه انفجار مهیب بیروت؛ ناله‌های خبرنگار لبنانی به هوا رفت

 BBC Arabic via Storyful
BBC Arabic via Storyful   -  Copyright  Storyful
نگارش از یورونیوز فارسی

خبرنگار لبنانی شبکه بی‌بی‌سی عربی مشغول گفت‌وگو با یک کارشناس بود که به یک باره انفجار روز گذشته لبنان رخ داد و صدای ناله او بلند می‌شود.

خبرنگار شبکه بی‌بی‌سی در بخش عربی مشغول مصاحبه با یک کارشناس حوزه انرژی‌های پایدار بود که انفجار روز گذشته لبنان اتفاق افتاد. تصاویر منتشر شده از این حادثه لحظاتی را نشان می‌دهد که در یکسوی خط فرد مصاحبه شونده به همراه همسرش شوکه شده‌اند و به تصویر و ناله‌های زن نگاه می‌کنند و آنطرف خط نیز خانم خبرنگار پس از انفجار مهیب از صندلی خود پرت شده و بعد از لحظاتی به شکل آشفته در تصویر دیده می‌شود.

مریم تومی، خبرنگار بی‌بی‌سی بخش عربی بعدتر در گفت‌وگویی خبر داد که حالش خوب است و تصاویر تخریب‌ها و خسارت وارد آمده به دفتر کارشان را نشان داد.

شوکه شدن مصاحبه شونده و همسرش از آنچه آنسوی دوربین روی داده

در لحظه انفجار فیصل اصیل از آژانس انرژی پایدار مراکش که مشغول گفت‌وگو با خانم تومی بود از این اتفاق شوکه شدو همسرش که تا آن موقع در تصویر نبود، کنار او قرار گرفت تا ببیند چه اتفاقی روی داده است.

انفجار مهیب رخ داده در یکی از بنادر شهر بیروت بر اساس گزارش‌های منتشر شده حاصل انفجار ۲ هزار و ۷۵۰ تن نیترات آمونیوم بوده است.

تعداد جان باختگان انفجار روز سه‌شنبه ۴ اوت در بیروت تا این لحظه به ۷۸ نفر و شمار زخمی‌ها به بیش از ۴ هزار نفر افزایش پیدا کرده است.

مطالب مرتبط