Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ترامپ گردهمایی‌های انتخاباتی‌اش را تلفنی برگزار می‌کند

ترامپ گردهمایی‌های انتخاباتی‌اش را تلفنی برگزار می‌کند
Copyright Andrew Harnik/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved
Copyright Andrew Harnik/Copyright 2020 The Associated Press. All rights reserved
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«تا وقتی این مسأله حل شود، داشتن گردهمایی‌های بزرگ خیلی سخت خواهد بود،‌ پس گردهمایی‌های تلفنی برگزار می‌کنیم، و اسم آنها را گردهمایی‌های ترامپ می‌گذاریم. خیلی‌ها روی خط خواهند آمد و من از این بابت سپاسگزارم.»

آگهی

دونالد ترامپ،‌ رئیس جمهوری ایالات متحده اعلام کرد که تا وقتی بحران کرونا تمام شود گردهمایی‌های کارزار انتخاباتی او از راه ‌دور و به شکل تلفنی برای هوادارانش برگزار خواهد شد.

رئیس جمهوری آمریکا که با حضور در نخستین «تِلِه-‌گردهماییِ» خود در‌ جمع هوادارانش در ویسکانسین سخن می‌گفت اعلام کرد: «تا وقتی این مسأله حل شود، داشتن گردهمایی‌های بزرگ خیلی سخت خواهد بود،‌ پس گردهمایی‌های تلفنی برگزار می‌کنیم، و اسم آنها را گردهمایی‌های ترامپ می‌گذاریم. خیلی‌ها روی خط خواهند آمد و من از این بابت سپاسگزارم.»

گرچه دونالد ترامپ بر برگزاری این گونه گردهمایی‌های از راه‌ دور تأکید کرده است اما نه او و نه مشاوران انتخاباتی‌اش احتمال برگزار شدن گردهمایی‌‌ با حضور افراد را به‌کل منتفی اعلام نکرده‌اند. ‌

رئیس جمهوری ایالات متحده پس از مدت‌ها مقاومت، سرانجام هفتهٔ گذشته با ماسک در انظار عمومی ظاهر شد،‌ اما روز گذشته اعلام کرد مایل نیست به‌منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، با فرمان ریاست‌جمهوری، زدن ماسک رابرای شهروندان آمریکا الزامی کند.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ زدن ماسک را در آمریکا الزامی نمی‌کند

اعلام نتایج تازه‌ترین نظرسنجی انتخاباتی؛ رقابت بایدن و ترامپ دیگر تنگاتنگ نیست

رکورد تازه از ابتلا به کرونا در آمریکا؛ ترامپ با چهره ماسک‌زده ظاهر شد