Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

خانه ۱.۶ میلیون دلاری به خاطر از بین بردن مدارک کلاهبرداری در آتش سوخت

خانه ۱.۶ میلیون دلاری به خاطر از بین بردن مدارک کلاهبرداری در آتش سوخت
خانه ۱.۶ میلیون دلاری به خاطر از بین بردن مدارک کلاهبرداری در آتش سوخت Copyright PIXABAY
Copyright PIXABAY
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دادستان آمریکا می‌گوید یک زن در حین تلاش برای از بین بردن اسناد مربوط به کلینیک مراقبت‌های بهداشتی همسرش در حالی که ماموران در حال تحقیق درباره این زن و شوهر به‌دلیل کلاهبرداری بودند، ۱.۶ میلیون دلار عمارت واقع در حومه فورت ورث تگزاس را به آتش کشید.

آگهی

دادستان آمریکا می‌گوید یک زن در حین تلاش برای از بین بردن اسناد مربوط به کلینیک مراقبت‌های بهداشتی همسرش در حالیکه ماموران در حال تحقیق درباره این زن و شوهر به‌دلیل کلاهبرداری بودند، ۱.۶ میلیون دلار عمارت واقع در حومه فورت ورث تگزاس را به آتش کشید.

گرچه این آتش سوزی در سال ۲۰۱۷ رخ داده بود اما به تازگی دلیل آن مشخص شده است.

در کیفرخواستی که در تاریخ ۱۷ ژوئن صادر شد، مارک و ملیسا کوپر به توطئه برای کلاهبرداری در حوزه مراقبت‌های بهداشتی متهم شدند.

طبق اسناد موجود در دادگاه، این زوج به همراه نفر دیگری به فریب بیمه و سایر برنامه‌های بهداشت و درمانی دولت آمریکا به مبلغ حدود ۱۰ میلیون دلار متهم شده‌اند. کلینیک آقای کوپر بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ بیش از ۱۰۰ هزار ادعای جعلی درباره فیزیوتراپی، روان درمانی و خدمات مدیریت درد به بیمه ارائه داده است.

همسر آقای کوپر که در مدیریت کلینیک نقش داشت در اکتبر سال ۲۰۱۷ اقدام به آتش زدن مدارک مرتبط با موارد اتهامی کرده بود که در اثر غفلت او آتش کل عمارت را در بر گرفت، خانه را تخریب کرد.

علاوه بر این زوج نفر سومی نیز در کلینیک همدست آن‌ها بود که به اتهام تهیه پرونده جعلی پزشکی بازداشت شد و اتهام نهایی او نیز کلاهبرداری در پزشکی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آتش‌سوزی در یک کارخانه در چین جان ۱۹ نفر را گرفت

امیر آقا کوچک: در آینده شاهد افزایش‌ آتش‌سوزی جنگل‌ها خواهیم بود

آتش‌سوزی آمازون بازی فوتبال در برزیل را در دقیقه ۶ متوقف کرد