نگرانی از سرایت کرونا به فوتبال آلمان؛۳ ‌ مورد مشکوک تمرینات کایزرسلاوترن را تعطیل کرد

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
Kaiserslautern's players
Kaiserslautern's players   -   کپی رایت  AP Photo

تمرینات تیم فوتبال کایزرسلاوترن آلمان پس از مشاهده سه مورد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در میان اعضای آن، به مدت نامعلومی تعطیل شد.

این باشگاه اعلام کرده که تا اعلام نتیجه آزمایش این سه نفر که هویت آنها هنوز اعلام نشده، تمامی بازیکنان و اعضای کادر خدماتی و مربی‌گری این باشگاه که پیش از این با افراد در تماس نزدیک بوده‌اند، همچنان در قرنطینه خواهند ماند.

تیم فوتبال کایزرسلاوترن در دسته سوم لیگ آلمان حضور دارد و برخلاف لیگ دسته اول و دوم که مسابقه‌های این فصل آن از هفته گذشته و بدون حضور تماشاگر از سر گرفته شده، مسابقه‌های لیگ دسته سوم این کشور همچنان تا ۳۰ مه(۱۰ خرداد) تعطیل خواهد بود.

فدراسیون فوتبال آلمان پیشگام برگزاری دوباره رقابت‌های فوتبال در اروپاست و سایر فدراسیون‌های اروپایی و اتحادیه فوتبال این قاره(یوفا) از نزدیک تحولات این مسابقات را زیر نظر دارد و نتایج اولیه آن، نقش مهمی در شروع مجدد بازی‌های فوتبال در سایر کشورهای اروپایی خواهد داشت.

الکساندر چفرین، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) نیز روز چهارشنبه با ابراز اطمینان از ماندگار نبودن ویروس کرونا، وعده داد که مسابقات فوتبال به زودی و همچون گذشته با حضور پرشور تماشاگران از سرگرفته می‌شود.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید