نگرانی از سرایت کرونا به فوتبال آلمان؛۳ ‌ مورد مشکوک تمرینات کایزرسلاوترن را تعطیل کرد

Kaiserslautern's players
Kaiserslautern's players Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تمرینات تیم فوتبال کایزرسلاوترن آلمان پس از مشاهده سه مورد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در میان اعضای آن، به مدت نامعلومی تعطیل شد.

آگهی

تمرینات تیم فوتبال کایزرسلاوترن آلمان پس از مشاهده سه مورد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در میان اعضای آن، به مدت نامعلومی تعطیل شد.

این باشگاه اعلام کرده که تا اعلام نتیجه آزمایش این سه نفر که هویت آنها هنوز اعلام نشده، تمامی بازیکنان و اعضای کادر خدماتی و مربی‌گری این باشگاه که پیش از این با افراد در تماس نزدیک بوده‌اند، همچنان در قرنطینه خواهند ماند.

تیم فوتبال کایزرسلاوترن در دسته سوم لیگ آلمان حضور دارد و برخلاف لیگ دسته اول و دوم که مسابقه‌های این فصل آن از هفته گذشته و بدون حضور تماشاگر از سر گرفته شده، مسابقه‌های لیگ دسته سوم این کشور همچنان تا ۳۰ مه(۱۰ خرداد) تعطیل خواهد بود.

فدراسیون فوتبال آلمان پیشگام برگزاری دوباره رقابت‌های فوتبال در اروپاست و سایر فدراسیون‌های اروپایی و اتحادیه فوتبال این قاره(یوفا) از نزدیک تحولات این مسابقات را زیر نظر دارد و نتایج اولیه آن، نقش مهمی در شروع مجدد بازی‌های فوتبال در سایر کشورهای اروپایی خواهد داشت.

الکساندر چفرین، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) نیز روز چهارشنبه با ابراز اطمینان از ماندگار نبودن ویروس کرونا، وعده داد که مسابقات فوتبال به زودی و همچون گذشته با حضور پرشور تماشاگران از سرگرفته می‌شود.

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تظاهرات قایق‌سواران برلینی علیه «قرنطینه» به تکنوپارتی و مداخله پلیس ختم شد

رسانه‌های بریتانیا: لیگ برتر انگلستان از ۱۷ ژوئن دوباره استارت می‌خورد

در آلمان تغییر هویت و تغییر جنسیت آسان شد؛ نگرانی محافظه‌کاران از عواقب تصویب قانون جدید