Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ابتلای جدید به ویروس کرونا در شهر ووهان چین صفر شد

دختربچه چینی در شهر ووهان مرکز شیوع ویروس کرونا
دختربچه چینی در شهر ووهان مرکز شیوع ویروس کرونا Copyright آسوشیتدپرس
Copyright آسوشیتدپرس
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شهر ووهان چین در استان هوبئی این کشور که به‌عنوان مرکز شیوع ویروس کرونا در جهان شناخته می‌شود، در ۲۴ ساعت گذشته هیچ ابتلای جدید کووید-۱۹ را ثبت نکرده است. این اتفاق برای نخستین بار پس از چند ماه درگیری این شهر با ویروس کرونا رخ می‌دهد.

آگهی

شهر ووهان چین در استان هوبئی این کشور که به‌عنوان مرکز شیوع ویروس کرونا در جهان شناخته می‌شود، در ۲۴ ساعت گذشته هیچ ابتلای جدید  کووید-۱۹ را ثبت نکرده است. این اتفاق برای نخستین بار پس از چند ماه درگیری این شهر با ویروس کرونا رخ می‌دهد. 

با این حال، مقام‌های بهداشتی چین اعلام کردند در این مدت ۳۴ مورد ابتلا در چین ثبت شده است که همه آن‌ها مسافرانی بودند که به این کشور وارد شده‌اند. یک روز پیش از آن این رقم ۱۳ مورد ابتلای جدید بود.

در بین این ۳۴ مورد جدید، ۲۱ مورد مسافرانی بودند که به پکن پایتخت چین وارد شده بودند که رکورد بالایی برای این شهر محسوب می‌شود.

تاکنون ۸۰ هزار و ۹۲۸ نفر در چین به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و ۳ هزار و ۲۴۵ نفر نیز بر اثر بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

مقام‌های چین همچنین اعلام کرده‌اند که در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۸ مورد فوتی در ارتباط با افراد آلوده به ویروس جدید کرونا را ثبت کرده‌اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا المپیک ارتش‌های جهان در ووهان منشاء شیوع ویروس کرونا بود؟

کرونا در ایران؛ روحانی: موجودیت نوع انسان در خطر است

طرح چین برای انهدام جنگنده‌های پیشرفته آمریکا با استناد به تصاویر ماهواره‌ای