ابتلای جدید به ویروس کرونا در شهر ووهان چین صفر شد

دختربچه چینی در شهر ووهان مرکز شیوع ویروس کرونا
دختربچه چینی در شهر ووهان مرکز شیوع ویروس کرونا Copyright آسوشیتدپرس
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شهر ووهان چین در استان هوبئی این کشور که به‌عنوان مرکز شیوع ویروس کرونا در جهان شناخته می‌شود، در ۲۴ ساعت گذشته هیچ ابتلای جدید کووید-۱۹ را ثبت نکرده است. این اتفاق برای نخستین بار پس از چند ماه درگیری این شهر با ویروس کرونا رخ می‌دهد.

آگهی

شهر ووهان چین در استان هوبئی این کشور که به‌عنوان مرکز شیوع ویروس کرونا در جهان شناخته می‌شود، در ۲۴ ساعت گذشته هیچ ابتلای جدید  کووید-۱۹ را ثبت نکرده است. این اتفاق برای نخستین بار پس از چند ماه درگیری این شهر با ویروس کرونا رخ می‌دهد. 

با این حال، مقام‌های بهداشتی چین اعلام کردند در این مدت ۳۴ مورد ابتلا در چین ثبت شده است که همه آن‌ها مسافرانی بودند که به این کشور وارد شده‌اند. یک روز پیش از آن این رقم ۱۳ مورد ابتلای جدید بود.

در بین این ۳۴ مورد جدید، ۲۱ مورد مسافرانی بودند که به پکن پایتخت چین وارد شده بودند که رکورد بالایی برای این شهر محسوب می‌شود.

تاکنون ۸۰ هزار و ۹۲۸ نفر در چین به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و ۳ هزار و ۲۴۵ نفر نیز بر اثر بیماری کووید-۱۹ جان خود را از دست داده‌اند.

مقام‌های چین همچنین اعلام کرده‌اند که در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۸ مورد فوتی در ارتباط با افراد آلوده به ویروس جدید کرونا را ثبت کرده‌اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا المپیک ارتش‌های جهان در ووهان منشاء شیوع ویروس کرونا بود؟

کرونا در ایران؛ روحانی: موجودیت نوع انسان در خطر است

سال اژدها، سالی خوش‌یمن در تقویم قمری چینی که خرد و کامیابی می‌آورد