Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

دستگیری خلبان هواپیمایی که در فرودگاه استانبول سه تکه شد

دستگیری خلبان هواپیمایی که در فرودگاه استانبول سه تکه شد
Copyright APEmrah Gurel
Copyright AP
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هواپیمای سانحه دیده شرکت پگاسوس که از ازمیر بلند شده بود هنگام نشستن به روی باند فرودگاه صبیحه گوکچن دچار سانحه شد. در این حادثه جدا از جان باختن سه تن از مسافران ۷۶ تن دیگر به همراه شش خدمه پرواز به شدت مجروح شدند.

آگهی

مقامات ترکیه روز دوشنبه اعلام کردند که خلبان هواپیمایی را که اوایل ماه جاری میلادی از باند فرودگاهی در استانبول خارج شده بود، دستگیر کرده‌اند.

رسانه‌های ترکیه روز پنجم فوریه اعلام کرده بودند که در پی خروج یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت هواپیمایی پگاسوس از باند فرودگاه صبیحه گوکچن سه تن از مسافران این پرواز جان باخته‌اند.

رویترز در گزارشی به نقل از خبرگزاری آناتولی آورده است که هر دو خلبان این پرواز پس از حادثه مورد سوال قرار گرفته و یکی از آنها که کاپیتان مهمت ارسلان نام دارد دستگیر شده است.

هواپیمای سانحه دیده شرکت پگاسوس که از ازمیر بلند شده بود هنگام نشستن به روی باند فرودگاه صبیحه گوکچن به دلایلی که هنوز اعلام نشده دچار سانحه شد. در این حادثه جدا از جان باختن سه تن از مسافران ۷۶ تن دیگر به همراه شش خدمه پرواز به شدت مجروح شدند.

در گزارش خبرگزاری آناتولی به جزئیات بیشتری در خصوص علت دستگیری یکی از دو خلبان این هواپیما اشاره‌ای نشده است.

گفتنی است که پیست فرودگاه صبیحه گوکچن هنگام فرود این هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ لغزنده بود و هواپیما پس از سر خوردن به خارج از باند منحرف و سه تکه شد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

وقتی خلبان ماهر هواپیمای ۳۹۴ تنی را در طوفان فرود می‌آورد

ویدئویی تازه‌ از هواپیمایی که در فرودگاه استانبول از باند خارج و سه‌تکه شد

هواپیمای مسافربری پگاسوس در فرودگاه صبیحه گوکچن استانبول چند تکه شد