Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

ویدیو؛ توضیحات مسئولین بیمارستان جم در مورد آخرین وضعیت محمدرضا شجریان

ویدیو؛ توضیحات مسئولین بیمارستان جم در مورد آخرین وضعیت محمدرضا شجریان
Copyright یوورنیوز
Copyright یوورنیوز
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دکتر مهرداد بهلولی، عضو هیئت مدیره بیمارستان جم با حضور در برابر مردمی که در برابر بیمارستان تجمع کرده بودند گفت تا ساعت دوازده و ۱۵ دقیقه نیمه شب شرایط جسمی استاد شجریان «هیچ تغییری نکرده» و او «زنده است».

آگهی

چند تن از مسئولان بیمارستان جم تهران در نخستین دقایق بامداد روز شنبه سوم اسفند با حضور در برابر ورودی این بیمارستان آخرین وضعیت محمدرضا شجریان را شرح دادند.

محمدرضا شجریان، خواننده پرآوازه ایران به دلیل مشکلات جسمی از جمله مشکل تنفسی در بخش آی‌سی‌یو این بیمارستان بستری شده است. ساعاتی پیش، با انتشار شایعه درگذشت این هنرمند بنام و پس از تکذیب آن، گروهی از خبرنگاران و شهروندان در برابر بیمارستان جم تجمع کردند.

دکتر مهرداد بهلولی، عضو هیئت مدیره بیمارستان جم با حضور در برابر مردمی که در برابر بیمارستان تجمع کرده بودند به جواد منتظری خبرنگار یورونیوزگفت تا ساعت دوازده و ۱۵ دقیقه نیمه شب شرایط جسمی آقای شجریان «هیچ تغییری نکرده» و او «زنده است».

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

این پزشک عضو تیم درمان محمدرضا شجریان، با اعلام این که بیمار او هم‌اکنون «زیر دستگاه» است، گفت که با این حال مجاز نیست تمام اطلاعات شخصی بیمار را در اختیار عموم بگذارد.

دکتر حیدری اقدم: شجریان با آرامبخش در خواب است

دکتر بابک حیدری اقدم مدیر عامل بیمارستان جم و عضو دیگر تیم درمانی شجریان نیز با اعلام این که به بیمار داروی آرامبخش داده شده در پاسخ به پرسش یکی از حضار گفت: «در خصوص هوشیاری که می‌فرمایید، وقتی که مریضی می‌رود زیر دستگاه، برای این که بتواند دستگاه یا لوله‌ای را که گذاشته شده تحمل کند، مجبوریم به او داروی آرامبخش بزنیم. ایشان با داروی آرامبخشی که بهشان داده می‌شود شرایط‌شان استیبل (ثابت) است و در حالت خواب هستند.»

وی در مورد وضعیت جسمی این هنرمند بزرگ ایرانی افزود: «الان شرایطشان همین است که عرض کردم. ساتوریشن (درصد اشباع اکسیژن) بالای ۹۰ در صد و فشار خون ۱۳۰ روی ۸۰ است، ریت‌شان (تعداد ضربان قلب) هم بین ۵۰ تا ۶۰ متغیر است. این شرایط فعلی‌شان است.»

وی در مورد مشکلات قبلی بیمار خود نیز گفت: «می‌دانید که ایشان بالاخره مدت‌ها مشکل داشتند، مشکل‌شان هم مشکل جدیدی نبوده و نیست. آن قسمت قضیه قبلی همان بوده و این هم قسمت جدیدی است که به (وضعیت) ایشان اضافه شده.»

وی سپس از تجمع‌کنندگان خواست تا برای کمک به تیم درمان محل را ترک کنند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

دکتر حیدری اقدم در پاسخ به این پرسش که چقدر طول می‌کشد تا حال آقای شجریان خوب شود، گفت: «این را که بنده نمی‌توانم درباره‌اش هیچ نظری بدهم. شرایطی که بیمار در آی‌سی‌یو دارد، شرایط ویژه‌ای است. در مورد این گونه مریض‌ها اصلا نمی‌شود نظر خاصی داد.»

دکتر بهلولی در پاسخ به این پرسش که خبر کذب درگذشت محمدرضا شجریان چگونه پخش شد، گفت: «این را از رسانه‌هایی که این خبر را پخش کرده‌اند بپرسید. این خبرهایی را که بعضی‌ها می‌دهند ما نمی‌توانیم تأیید کنیم.»

همایون شجریان در بیمارستان حضور ندارد

اعضا تیم درمانی استاد آواز سنتی ایران همچنین در پاسخ به پرسش برخی از حاضران که خواستار حضور همایون شجریان شده بودند گفتند که پسر این هنرمند در آنجا حضور ندارد.

دکتر حیدری اقدم گفت: «الان دختر آقای شجریان اینجا هستند اما تمایل ندارند صحبت کنند. ایشان الان دوران سختی را می‌گذرانند. پدرشان مریض هستند.»

به رغم اصرار برخی از هواداران استاد شجریان، پزشکان و پرسنل بیمارستان و نیز شماری از مأموران نیروی انتظامی که در محل حضور داشتند از تجمع‌کنندگان خواستند به خاطر رفاه حال سایر بیماران، آن مکان را ترک کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

محمدرضا شجریان از بیمارستان مرخص می‌شود

این سه‌شنبه شب یا آن سه‌شنبه شب؟ چهارشنبه‌سوری امسال دقیقاً چه روزی است؟

گرایش جوانان ایرانی به خالکوبی؛ تاتوکاران با همه محدودیت‌ها به کار خود ادامه می‌دهند