Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

ملایی با پرچم مغولستان هم شانس رویارویی با حریف اسرائیلی را از دست داد

ملایی با پرچم مغولستان هم شانس رویارویی با حریف اسرائیلی را از دست داد
Copyright 
نگارش از یورونیوز
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سعید ملایی در رقابت های مسترز چین در دور دوم از حریف ایتالیایی شسکت خورد و از دور رقابت ها حذف شد.

آگهی

سعید ملایی جودوکار ایرانی که با پرچم مغولستان در رقابت های جودوی مسترز چین شرکت کرده بود، موفق نبود و پس از استراحت در دور اول، در دور دوم برابر کریستیان پارلاتی از ایتالیا متحمل شکست شد و از ادامه رقابت ها بازماند.

این درحالی است که رقیب نامی او در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم، موکی ساگی اسرائیلی از گروه خود با شکست رقیب روس به مرحله نیمه نهایی رسید.

بسیاری از تحلیلگران ورزشی در انتظار دیدار مولایی و رقیب اسرائیلی در نیمه نهایی و یا فینال رقابت های مسترز چین بودند.

سعید ملایی که تابستان سال گذشته، با باخت «مشکوک» در برابر حریف خود در نیمه‌ نهایی رقابت‌های جهانی جودو در توکیو از مبارزه با بازیکن تیم اسرائیل در فینال باز مانده بود، اردوی تیم ملی ایران را ترک کرده و به آلمان رفت. سپس با اوساکا با پرچم فدراسیون جهانی جودو به مقامی بهتر از هفتم دست پیدا نکرد. وی در نهایت تصمیم گرفت زیر پرچم تیم ملی مغولستان در رقابت‌های جودوی مسترز چین شرکت کند.

وی در ماه سپتامبر در گقتگو به یورونیوز گفت که آرزویش شرکت در رقابت های المپیک توکیو در سال آینده میلادی و مبارزه با حریف اسرائیلی است. به گفته فدراسیون بین المللی جودو هجده تن از بهترین جودوکارانی که تا ماه مه سال آینده میلادی، دو ماه پیش از بازی های المپیک تابستانی، در صدر بهترین های وزن خود باشند می توانند سهیمه المپیک بگیرند. به این ترتیب هر چند سعید ملایی کار سختی پیش رو دارد اما هم چنان برای کسب سهمیه المپیک، می تواند امیدوار باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تئاتر ملی بروکسل میزبان اجرای مشترک دو هنرمند ایرانی و اسرائیلی

«احتمال پناهنده شدن» دلیل عدم صدور روادید برای ژیمناست های ایران

جودو؛ ژاپنی‌ها با چهار مدال طلا گرند اسلم اوساکا را آغاز کردند