شرکت اوبر برنامه‌ای با هدف کاریابی راه‌اندازی کرد

شرکت اوبر برنامه‌ای با هدف کاریابی راه‌اندازی کرد
Copyright 
نگارش از یورونیوز
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

برنامه جدید که «اوبر مشاغل» (Uber Works) نام گذاری شده، برای افرادی مناسب است که در جستجوی کار ساعتی و موقت هستند. همچنین برای شرکت‌هایی که به دنبال پر کردن کمبود نیروی کار خود برای چند ساعت یا دوره کوتاه مدت هستند.

آگهی

شرکت خدمات تاکسی آنلاین اوبر، برنامه‌ای را با هدف کاریابی برای جویندگان کار راه‌اندازی کرد.

برنامه جدید که «اوبر مشاغل» (Uber Works) نام گذاری شده، برای افرادی مناسبت است که در جستجوی کارِ ساعتی و موقت هستند. همچنین برای شرکت‌هایی که به دنبال پر کردن کمبود نیروی کار خود برای چند ساعت یا دوره کوتاه مدت هستند.

این برنامه که در حال حاضر اجرای آن فقط در شهر شیکاگو آغاز شده، به جویندگان کار امکان می‌دهد که در جریان فرصت‌های شغلی ساعتی یا روزانه مناطق مختلف شهر قرار بگیرند.

سخن‌گوی شرکت اوبر به خبرگزاری رویترز گفت: «ما به طور مستقیم به شرکت‌هایی که در زمینه‌های مختلف فعال هستند که شامل رستوران و کافه نیز می‌شود، در ارتباط هستیم و سعی می‌کنیم تا به آن‌ها برای پر کردن جای خالی نیروی انسانی موقتشان کمک کنیم.»

بنا بر گزارش‌های اوبر، درآمد خالص این شرکت در سه ماهه دوم سال جاری میلادی بیش از ۵.۲ میلیارد کاهش داشته است. تحلیل‌گران بازار می‌گویند وضعیت کنونی اوبر، توانایی این شرکت را برای گسترش و رقابت با دیگر شرکت‌ها زیر سوال می‌برد.

کاربران «اوبر مشاغل» که در جستجوی کار هستند به اطلاعاتی از قبیل ساعات‌ کاری، مکان، درآمد بر اساس ساعت، لباس فرم و غیره دسترسی خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

اوبر تاکسی‌های هوایی خود را در نیویورک راه‌ اندازی کرد

دادگاه تجدید نظر بریتانیا: رانندگان اوبر کارگر هستند نه خویش‌فرما

اوبر تاکسی زیردریایی رونمایی می‌کند

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اوبر تاکسی‌های هوایی خود را در نیویورک راه‌ اندازی کرد

ابتکار عمل کمیسیون اروپا برای کاریابی پناهجویان

اعضای کنگره آمریکا به طور فراجناحی به دنبال واکنش سریع به حملات ایران به اسرائیل هستند