Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نیمار در اوج تنش های چندین ماهه به تیم ملی برزیل دعوت شد

 نیمار در اوج تنش های چندین ماهه به تیم ملی برزیل دعوت شد
نیمار در اوج تنش های چندین ماهه به تیم ملی برزیل دعوت شد Copyright رویترز
Copyright رویترز
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دعوت نیمار به تیم ملی برزیل در حالی صورت گرفته که ستاره سلسائو و باشگاه پاری سن ژرمن اخیرا ماه های بسیار ملتهبی را پشت سر گذاشته است: از تبعات سیلی زدن به یک هوادار در فینال جام حذفی فرانسه و اتهام تجاوز جنسی به یک مدل زن گرفته تا از دست دادن کوپا آمریکا و مذاکرات سخت برای ترک باشگاه فعلی.

آگهی

نیمار برای دیدارهای دوستانه پیش رو به تیم ملی فوتبال برزیل دعوت شد. تیم ملی برزیل قرار است ماه سپتامبر در دو پنجره فیفا دی با تیم های کلمبیا و پرو دیدارهای دوستانه ای برگزار کند.

ستاره باشگاه پاری سن ژرمن و تیم ملی برزیل بر اساس فهرستی که روز جمعه از سوی آدنور لئوناردو باکی ملقب به «چیچی» منتشر شد در جمع بیست و سه بازیکن دعوت شده به سلسائو قرار گرفته است.

نیمار که در حال حاضر از وی به عنوان گرانترین باریکن فعلی جهان نام برده می شود پیشتر به دلیل مصدومیت از ناحیه مچ پای راست رقابت های جام ملتهای آمریکای جنوبی، کوپا آمریکا را از دست داد و اکنون نیز طبق برنامه تمرینی و آماده سازی کادر فنی و پزشکی باشگاهش پاری سن ژرمن به صورت انفرادی مشغول تمرین است.

چیچی روز جمعه با اعلام اینکه با نیمار در تماس بوده تصریح کرد که با مهاجم برزیلی در خصوص سه محور از جمله شرایط فیزیکی، سطح تکنیکی و مسائل روحی روانی با توجه به وضعیت کنونی وی در باشگاه پاریسی صحبت کرده است.

مسئله فروش نیمار این روزها به صورت جدی در باشگاه پاری سن ژرمن مطرح است و نمایندگان این باشگاه طی روزهای اخیر با فرستادگان باشگاه بارسلونا ملاقات کرده اما به نتیجه مشخصی دست نیافته اند.

او که به دلیل حاشیه های فراوان و مصدومیت های پی در پی نتوانست انتظار هواداران باشگاه پاریسی را برآورده کند به ظاهر هوای باشگاه سابق خود را کرده و برای آنکه بازیکن آزاد شود از رضایت جهت تخفیف ۱۵ میلیون یورویی به پی اس جی خبرداده است.

بیشتر بخوانید:

به گفته سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل، نیمار به وی تضمین داده که این مذاکرات آرامش وی را برهم نزده و از نظر روحی مشکلی ندارد. چیچی تصریح می کند که به اعتقاد ستاره برزیلی «زمینه تفاهم همچنان وجود دارد و این برعهده پی اس جی است که شرایط حصول آنرا تعیین کند.»

سرمربی سلسائو در پایان تاکید کرده است که نمی تواند از ورزشکاری با این سطح و کیفیت همچون نیمار چشم پوشی کند.

نیمار در نخستین مسابقه پی اس جی در رقابت های فصل جدید لیگ یک فرانسه مقابل «نیم» در ترکیب تیم قرار نداشت، این در حالی است که به گفته لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن او از تیم کنار گذاشته نشده و برنامه تمرینی برای بهبودی و بازیابی قوای جسمانی را طبق دستورهای کادر فنی و پزشکی دنبال می کند.

دعوت نیمار به تیم ملی برزیل در حالی صورت گرفته که ستاره سلسائو و باشگاه پاری سن ژرمن اخیرا ماه های بسیار ملتهبی را پشت سر گذاشته است: از تبعات سیلی زدن به یک هوادار در فینال جام حذفی فرانسه گرفته تا اتهام تجاوز جنسی به یک مدل زن در پاریس تا مصدومیت شدید و از دست دادن کوپا آمریکا و مذاکرات سخت برای ترک باشگاه فعلی.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نایب رئیس باشگاه بارسلونا از تمایل نیمار برای بازگشت خبر داد

بازگشت روماریو به زمین فوتبال؛ ستاره برزیلی هم‌بازی پسرش می‌شود

پایان امباپه در پاریس؛ ستاره فرانسوی رسما اعلام کرد از پاری‌سن‌ژرمن جدا می‌شود