نقشه فرار شکست خورد؛ تبهکار برزیلی خودش را حلق‌آویز کرد

نقشه فرار شکست خورد؛ تبهکار برزیلی خودش را حلق‌آویز کرد
Copyright عکس از رویترز
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کلاوینو داسیلوا، رهبر یکی از باندهای تبهکار برزیل از فرصت دیدار با دختر ۱۹ ساله اش در زندان استفاده کرد و قصد داشت به جای او از در اصلی زندان خارج شود که دستگیر شد. او یک روز پس از بازداشت ظاهرا در سلولش خودش را حلق‌آویز کرده است.

آگهی

ماموران زندان ریودوژانیرو برزیل جسد کلاوینو داسیلوا رهبر یکی از باندهای تبهکاری این کشور را یک روز پس از اینکه قصد فرار با لباس دخترانه داشت، در سلولش پیدا کردند. وی ظاهرا خودش را حلق آویز کرده است. 

کلاوینو داسیلوا در تلاش بود روز دوشنبه پنج اوت، با لباس‌های دختر ۱۹ ساله‌اش که برای دیدار او به زندان آمده بود از حبس فرار کند که بازداشت شد.

وی، رهبر یکی از باندهای تبهکار برزیل از فرصت دیدار با دخترش در زندان استفاده کرد و قصد داشت به جای او از در اصلی زندان خارج شود. با این حال به گفته مقامات زندان ریودوژانیرو رفتار «عصبی» او هنگام عبور از در زندان، شک ماموران را برانگیخت.

به نظر می رسد کلاوینو داسیلوا قصد داشته است بدون دخترش از زندان فرار کند.

عکس از رویترز

مقامات زندان ریودوژانیرو در حال تحقیق در مورد احتمال همکاری دختر ۱۹ ساله کلاوینو داسیلوا با این تبهکار برای فرار از زندان هستند.

مقامات زندان عکس هایی از کلاوینو داسیلوا در لباس های دخترش منتشر کردند. آنها همچنین ویدئویی را منتشر کرده اند که رهبر این گروه تبهکار با برداشتن ماسک صورت و در آوردن برخی لباس هایش نام اصلی خود را به زبان می آورد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«نقض حقوق بشر» در مصر؛ اعتصاب غذای ۱۳۰ زندانی و افزایش تصاعدی اعدام‌ها

شورش در زندان برزیل؛ ده‌ها نفر کشته و ۱۶ نفر سر بریده شدند

ایلان ماسک در برزیل متهم می‌شود؛ تحقیقات دادگاه عالی برزیل درباره ممانعت مالک توییتر از اجرای عدالت