Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کشف موشک در مخفیگاه راست‌های افراطی ایتالیا

کشف موشک در مخفیگاه راست‌های افراطی ایتالیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس ایتالیا در شمال این کشور یک محموله بزرگ از ادوات جنگی از جمله موشک، اسلحه‌های خودکار و تجهیزات با آرم حزب نازی را کشف و ضبط کرده است.

آگهی

پلیس ایتالیا روزدوشنبه ۱۵ ژوئیه در شمال این کشور یک محموله بزرگ از اسلحه‌های خودکار به همراه موشک و تجهیزات با آرم حزب نازی را کشف و ضبط کرده است.

سه تن در جریان این عملیات بازداشت شده‌اند که یکی از آن‌ها مرتبط با حزب نئوفاشیست ایتالیا بود. پلیس گفته است سرنخ کشف این محموله را در تحقیقات قبلی درباره افراد تبعه ایتالیا و فعال در میان شورشیان تحت حمایت روسیه در شرق اوکراین یافته است.

پلیس همچنین اعلام کرده است یکی از بازداشت‌شدگان با نام فابیو دل برجیولو در سال ۲۰۰۱ به عنوان نامزد حزب نئوفاشیست «فورزا نواوا» در انتخابات مجلس سنای ایتالیا حضور داشته، هرچند موفق به ورود به مجلس نشده است.

ماموران در خانه او در شهر گالاراته در شمال ایتالیا ۹ قبضه سلاح، ۳۰ مسلسل شکاری و شمار زیادی مهمات و تجهیزات با آرم نازی پیدا کرده‌اند.

دو مرد دیگر نیز پس از آن‌که در آشیانه فرودگاه شخصی‌شان یک موشک هوا به هوای Matra-Super 530 ساخت فرانسه یافت شد بازداشت شدند.

عملیات پلیس برای تعقیب گروه های افراطی بیش از یک سال است که توسط کارلو آمبرا دادستان ناحیه تورین شروع شده است و در سه ماه اخیر شدت گرفته است.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس ایتالیا طرح تشکیل یک حزب نازی را در این کشور خنثی کرد

مسافر آمریکایی با «موشک انداز» سفر می‌کرد

به قدرت رسیدن عوام‌گرایان در ایتالیا؛ نخست وزیر جدید سوگند یاد کرد