Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

گزارش‌های یورونیوز از فضا؛ ورود به مرحله قرنطینه

گزارش‌های یورونیوز از فضا؛ ورود به مرحله قرنطینه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

لوکا پارمیتانو، گزارشگر هوافضای یورونیوز تا کمتر از دو هفته دیگر به فضا اعزام خواهد شد. تیم آنها این روزها وارد مرحله قرنطینه شده‌اند و در مجتمعی در پایگاه فضایی بایکونو به سر می‌برند. این مجموعه را دنبال کنید.

آگهی

گزارش‌های لوکا پارمیتانو، گزارشگر هوا-فضای یورونیوز آغاز شده است. او در کنار یک تیم از فضانوردان بنا است تا کمتر از دو هفته دیگر به فضا اعزام شود. آنها این روزها وارد مرحله قرنطینه شده‌اند و در مجتمعی در پایگاه فضایی بایکونو به سر می‌برند.

پارمیتو در گزارش تازه خود در کنار درو مورگان، همکار خود نکاتی را از سفر آتی خود به فضا برای مخاطبان توضیح می‌دهد. درو مورگان پیش از این به عنوان خدمه پشتیان در ماموریت‌ها حضور داشته و حالا خوشحال است که در نهایت یک اعزام واقعی به فضا در انتظارش است نه بازگشت به مرکز هیوستون یا آژانس فضایی اروپا برای آموزش‌های بیشتر.

آقای پارمیتانو یکی از فضانوردان آژانس فضایی اروپا است که بنا دارد تجارب خود را در قالب گزارش هایی از فضا با مخاطبان یورونیوز در میان بگذارد.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

آنها تا دو هفته دیگر به فضا اعزام خواهند شد و قرار است به مدت ۶ ماه آنجا بمانند. تیم آنها بیست ژوئیه (۲۹ تیر) و همزمان با پنجاهمین سالگرد پرتاپ فضانورد آپولو، مأموریت شش ماهه خود را آغاز خواهد کرد. در طول این سفر آقای پارمیتو به‌طور مرتب برای یورونیوز گزارش‌هایی درباره فضا ارسال خواهد کرد.

علاقه‌مندان به نجوم و فضا می‌توانید گزارش‌های آقای پارمیتانو را از ایستگاه فضایی بین‌المللی دنبال کنید.

**بیشتر بخوانید: **«قصه‌های فضا» با لوکا پارمیتانو

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

احتمال کشف سیاره قابل سکونت برای انسان

ماهواره‌ها ابزار مهم دانشمندان برای مطالعه تغییرات اقلیمی

کشف سیاره‌ای «بالقوه قابل سکونت» در فاصله تنها ۴۰ سال نوری از زمین