Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

میلیاردر آمریکایی به قاچاق جنسی متهم شد

میلیاردر آمریکایی به قاچاق جنسی متهم شد
Copyright 
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

طبق گزارش دادگاه، جفری اپستاین با دونالد ترامپ، بیل کلینتون و یکی از شاهزاده‌های بریتانیا رابطه خوبی دارد. نام هیچ یک از این افراد در کیفرخواست ذکر نشده است.

آگهی

جفری اپستاین میلیاردر آمریکایی روز شش ژوئیه در آمریکا پس از بازگشت از فرانسه به اتهام «قاچاق جنسی» بازداشت شد و روز دوشنبه هشت ژوئیه در دادگاه فدرال منتهن حاضر شد.

مدیر ۶۶ ساله شرکت‌های مالی روز شنبه در فرودگاه نیوجرسی پس از بازگشت با جت شخصی‌اش از پاریس بازداشت شد.

دادستان منهتن روز دوشنبه سند چهارده صفحه‌ای را منتشر کرد که اتهام‌های جدیدی را علیه جفری اپستاین مطرح می‌کرد. طبق این اسناد وی متهم شده است که بین سال‌های ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ اقدام به قاچاق جنسی ده‌ها دختر زیر سن قانونی کرده است. برخی از این دختران زیر ۱۴ سال سن داشته‌اند و او آن‌ها را به خانه‌های گرانقیمت خود در نیویورک و فلوریدا می‌کشاند و برای اعمال جنسی به آن‌ها به‌طور نقدی پول پرداخت می‌کرد و از سوی دیگر به برخی از این دختران برای استخدام دختران دیگر پول می‌داد. طبق موارد اتهامی، وی از دختران کم سن می‌خواست برهنه شوند و او را ماساژ دهند.

اتهام دیگر او تبانی در قاچاق جنسی است. وی در دادگاه تمام این اتهام‌ها را رد کرد.

رویترز
جفری اپستاین میلیاردر آمریکایی در دادگاهرویترز

اپستاین به‌خاطر ارتباط‌های زیادی که با سیاستمداران و شخصیت‌های مشهور دارد معروف است. طبق گزارش دادگاه، وی با دونالد ترامپ، بیل کلینتون و یکی از شاهزاده‌های بریتانیا رابطه خوبی دارد. نام هیچ یک از این افراد در کیفرخواست ذکر نشده است.

ترامپ در سال ۲۰۰۲ در گفت‌وگو با مجله نیویورک به تعریف و تمجید از این میلیاردر پرداخت: «۱۵ سال است که جف را می‌شناسم. محشر است. همیشه با او خوش می‌گذرد. حتی می‌توان گفت که او به زنان زیبا بیشتر از من علاقمند است و خیلی از آن‌ها هم بسیار جوان هستند. شکی نیست که جفری از زندگی‌اش لذت می‌برد.»

اپستاین روز گذشته با لباس تیره زندان در دادگاه حاضر شد. در صورت اثبات اتهام‌ها وی ممکن است به ۴۵ سال زندان محکوم شود.

دادستانی منتهن اعلام کرد که در تفتیش خانه آقای اپستاین عکس‌های برهنه از دخترانی که ظاهرا زیر سن قانونی هستند کشف و ضبط شده است. این نهاد قضایی از سایر قربانیان خواست که بیایند و موارد خود را اطلاع دهند.

وی پیش از این در سال ۲۰۰۸ به اتهام سوءاستفاده جنسی از یک فرد زیر سن قانونی به ۱۸ ماه زندان محکوم شده بود اما ۱۳ ماه از این مدت را در زندان بود. پیش از این تاریخ هم در بین سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ به سواستفاده از ده‌ها دختر جوان متهم شده بود.

بیشتر بخوانید:

باکینگهام اتهام رابطه جنسی شاهزاده اندرو با دختری نابالغ را انکار کرد

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سازمان پزشکان بدون مرز در مظان اتهام جنسی؛ ارائه دارو در ازای سکس

مدیر اداره راه نروژ به دانش‌آموزان: در کنار خیابان‌ها سکس نکنید

شعار «رایش سوم» در ویدیوی حساب کاربری شبکه اجتماعی دونالد ترامپ جنجالی شد