تبلیغ تابوتی نامزد شورای شهر در یونان

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
تبلیغ تابوتی نامزد شورای شهر در یونان

یک مأمور کفن و دفن یونانی که نامزد انتخابات شورای شهر شده تلاش کرد با ویدئوی تبلیغاتی عجیبش نظر رأی‌دهندگان را جلب کند.

در این ویدیو، کنستانتینوس بابولاس از درون یک تابوت دربسته بیرون می‌پرد و رو به دوربین می‌گوید:‌ «حمایت از بابولاس، جان به در بردن است، وگرنه ...» و بعد به تابوت اشاره می‌کند.

آقای بابولاس که نام خانوادگی‌اش به یونانی «لولو» معنا می‌دهد برای پیروزی در انتخابات شورای شهر تسالونیکی به شوخی تلخ روی آورده است. او می‌گوید:‌ «شوخی تنها راه راززُدایی از مرگ است.»

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

او تعدادی کارت‌ِ خشبوکننده ماشین را با طرح تابوت منتشر کرده و به عنوان هدیهٔ تبلیغاتی بین مردم پخش می‌کند و پوسترهای تبلیغاتی وی نیز تداعی کننده مراسم ختم اند.

کارتهای خوشبوکننده ماشین با طرح تابوت دیگر ابتکار تبلیغاتی بابولاس استNickakhlagh, Mojtaba

بابولاس می‌گوید که شغل خدمات کفن و دفن درسهای باارزشی به او داده است از جمله آنکه «نمی‌دانی فردا چه می‌شود، پس باید با مردم خوب تا کنی تا وقت رفتنت این از تو به یادگار بماند.»

او درباره تأثیر نام خانوادگی‌اش (به معنی لولو) در رونق کسب و کارش به شوخی می‌گوید: «اگر خدمات ما خوب نبود، آنوقت همان می‌شد سنگ قبر حرفه‌‌ای‌مان.»

این نامزد انتخابات شورای شهر که به گفته خودش همیشه از فرمانداری ناراضی بوده تصمیم می‌گیرد خودش کاری بکند، و گرچه همسر او نگران واکنش مردم است اما تا اینجای کار اهالی شهر عمدتا به کارزار او روی خوش نشان داده‌اند.

انتخابات شورای شهر تسالونیکی در شمال یونان دو روز دیگر یعنی ۲۶ ماه مه برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:‌