فراری آمریکایی به پلیس: در فیسبوک لایک بگیرم تسلیم می‌شوم

فراری آمریکایی به پلیس: در فیسبوک لایک بگیرم تسلیم می‌شوم
Copyright Torrington Police Department
Copyright Torrington Police Department
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس آمریکا بر این باور است که این مظنون فراری اکنون در نیویورک به سر می برد. او پس از آنکه از حضور در جلسه دادگاه سر باز زد در فهرست افراد فراری پلیس قرار گرفت.

آگهی

یک فرد مظنون فراری در آمریکا با پلیس ایالت کنتیکت این کشور به توافق رسید تا در صورت کسب ۱۵ هزار لایک در پایگاه اینترنتی فیسبوک، خود را تسلیم ماموران کند.

پلیس ایالت کنتیکت به دنبال بازداشت خوزه سیمس، ۲۹ ساله است. او مظنون به بر هم زدن نظم عمومی همراه با خطر آسیب زدن به یک کودک است.

پلیس آمریکا بر این باور است که این مظنون اکنون در نیویورک به سر می برد. او پس از آنکه از حضور در جلسه دادگاه سر باز زد در فهرست افراد فراری پلیس قرار گرفت.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

برت جانسون از مسئولان پلیس ایالت کنتیکت روز چهارشنبه در صفحه فیسبوک اداره پلیس شهر تورینگتون اعلام کرد که خوزه سیمس با او در فیسبوک تماس گرفته و اعلام کرده است در صورتی که اعلامیه پلیس برای بازداشت او لایک کافی کسب کند خود را تسلیم پلیس خواهد کرد.

برت جانسون افزوده که موفق شده است در مورد تعداد لایک های درخواستی با خوزه سیمس مذاکره کند و تعداد مورد نیاز را از ۲۰ هزار لایک به ۱۵ هزار کاهش دهد.

Amiel, Sandrine

این توافق جنجال ساز از سوی یک کارشناس امور جنایی «غیر اخلاقی» توصیف شده است. ماکی هابرفلت، کارشناس امور جنایی و نظارت بر روند اخلاقی امور پلیس این توافق را «غیراخلاقی» می داند. وی توافق به دست آمده را «صد در صد دغل کاری» توصیف کرده و از پلیس کنتیکت برای توافق با مظنون انتقاد کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دستگیری زندانیان فراری آمریکایی پس از ۵ روز تعقیب و گریز

پاریس تا پایان سال ۲۰۱۹ می‌تواند میزبان ۴۰ هزار اسکوتر برقی باشد

فیسبوک در واکنش به حملات نیوزیلند سرویس پخش زنده خود را محدود می‌کند