Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پاریس تا پایان سال ۲۰۱۹ می‌تواند میزبان ۴۰ هزار اسکوتر برقی باشد

پاریس تا پایان سال ۲۰۱۹ می‌تواند میزبان ۴۰ هزار اسکوتر برقی باشد
Copyright عکس از رویترز
Copyright عکس از رویترز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

یک شرکت اسکوتر دیگر به جمع اسکوترهای پاریس اضافه شد. با آغاز به کار فعالیت اسکوترهای این شرکت تا به اینجای کار ده اپراتور در این زمینه فعالیت می‌کند. هم اکنون در پاریس ۱۵ هزار اسکوتر برقی کار می‌کند و شهرداری پاریس تخمین زده که این عدد می‌تواند پایان سال ۲۰۱۹ به ۴۰ هزار اسکوتر برسد.

آگهی

امروز پنجشنبه ۱۶ مه یک اپراتور جدید در پاریس اسکوترهای برقی‌اش را رونمایی کرد. این شرکت عنوان کرده که برای رفاه حال مشتریان سیستم پاسخگویی ۲۴ ساعته در نظر گرفته است. این شرکت همچنین به مساله قابل تعویض بودن باطری‌ها، بهبود امنیت و طراحی پایه‌های بهتر برای حفظ تعادل اسکوتر به عنوان مزایای اسکوترهای این شرکت اشاره داشته است.

در حال حاضر ۱۵ هزار اسکوتر برقی در پاریس فعالیت می‌کند و بر اساس تخمین شهرداری این آمار می‌تواند تا پایان سال ۲۰۱۹ به ۴۰ هزار اسکوتر برقی افزایش یابد.

طرح برخی نقدها درباره فعالیت اسکوتر برقی

با وجود اینکه نسل جوان از این وسیله حمل‌ونقل سبک شهری استقبال کرده‌آند اما رها شدن اسکوترها در پیاده‌روها به ویژه پس از وزش بادهای سنگین و اختلال درآمد و شد در پیاده‌ روها از جمله نکاتی است که به تازگی در نقد این وسیله نقلیه سبک شهری مطرح شده است.

مسوولان شهرداری پاریس ماه گذشته اعلام کردند که قصد دارند برای آن دسته از افرادی که از اسکوتر الکتریکی در پیاده روها استفاده می‌کنند جریمه‌ای در نظر بگیرند.

همچنین پیشنهاد شد تا شرکت‌های اسکوتر برای تعبیه اسکوترها در سطح شهر پارکینک‌هایی در نظر بگیرند و سالانه نیز مبلغی از این شرکت‌ها دریافت شود.

۱۰ شرکت فعال در حوزه اسکوتر برقی در پاریس

در حال حاضر ۹ شرکت با اسکوترهای برقی مختلف در شهر پاریس فعال هستند. آغاز به کار شرکت تازه‌ای که امروز از اسکوترهایش در پایتخت فرانسه رونمایی کرده این عدد را به ۱۰ رسانده است.

شرکت‌های فعال در حوزه حمل‌ونقل اسکوتری در پاریس در حال حاضر موظف اند برای هر اسکوتر سالانه ۵۰ یورو هزینه به شهرداری بپردازند. این هزینه برای ۴۹۹ اسکوتر نخستی است که شرکت‌ها ثبت می‌کنند. شرکت‌هایی که بیش از ۳ هزار اسکوتر دارند باید برای هرکدام از این دستگاه‌ها سالانه ۶۵ یورو به شهرداری پرداخت کنند.

به فیسبوک یورونیوز فارسی بپیوندید

بیشتر بخوانید:

مادرید: راندن اسکوتر برقی در پیاده‌روها ممنوع

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

برق ۵۰ هزار خانه در فرانسه به دلیل «خرابکاری» قطع شد

فراری آمریکایی به پلیس: در فیسبوک لایک بگیرم تسلیم می‌شوم

پژوهش علمی: آلودگی هوا باعث از بین رفتن توانایی‌های شناختی انسان می‌شود