رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران نظامیان آمریکا را تهدید کرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران نظامیان آمریکا را تهدید کرد
Copyright عکس از ایسنا
Copyright عکس از ایسنا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران در صفحه توئیتر خود نوشت: « در صورت قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا، نظامیان این کشور را در کنار داعش در فهرست سیاه تروریست‌ها قرار می‌دهیم.»

آگهی

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران در واکنش به گزارشهای منتشرشده در مورد طرح آمریکا برای قراردادن سپاه پاسداران در فهرست سازمان های «تروریستی» تاکید کرد که در این صورت تهران نیز نظامیان آمریکا را در کنار اعضای گروه داعش قرار می دهد.

حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران در صفحه توئیتر خود نوشت: « در صورت قرار دادن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی آمریکا، نظامیان این کشور را در کنار داعش در فهرست سیاه تروریست‌ها قرار می‌دهیم.»

خبرگزاری رویترز به نقل از سه مقام آمریکایی گزارش داده است که این کشور در نظر دارد سپاه پاسداران ایران به را به فهرست سازمان های «تروریستی» خود اضافه کند.

این تصمیم احتمالا روز دوشنبه از سوی وزارت خارجه آمریکا اعلام خواهد شد. در صورت اتخاذ چنین تصمیمی از سوی آمریکا این برای اولین بار خواهد بود که واشنگتن نیروی نظامی یک کشور دیگر را در فهرست سازمان های «تروریستی» قرار می دهد.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طرح ضدآمریکایی مجلس؛ از تروریست خواندن ترامپ و بولتون تا تحریم گوشی آیفون

برایان هوک: ۳ کشور واردات نفت از ایران را به صفر رساندند

طرح آمریکا برای وضع تحریم های بیشتر علیه ایران