ان بی ای؛ پیروز ی دلچسب گلدن استیت در خانه اوکلاهما

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
ان بی ای؛ پیروز ی دلچسب گلدن استیت در خانه اوکلاهما
ان بی ای؛ پیروز ی دلچسب گلدن استیت در خانه اوکلاهما

گلدن استیت واریرز شنبه شب در ادامه رقابت های لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، ان بی ای به یک پیروزی شیرین خارج از خانه مقابل اکلاهما سیتی دست یافت.

اکلاهما که در استادیوم خانگی چسپیک انرژی آرنا مقابل صدرنشین جدول کنفرانس غرب قرار گرفته بود در همان دو کوارتر نخست با واگذار کردن نتیجه نشان داد که حتی با امتیاز میزبانی نیز توان رویارویی با ستارگان اوکلندی را ندارد.

شاگردان بیلی دوناوان که در نیمه نخست بازی هجده امتیاز از واریرزها عقب افتاده بودند کوارتر سوم را با برتری دو امتیازی پشت سر گذاشتند. اما این برتری در کوارتر پایانی دوام نداشت و گلدن استیت در نهایت با نتیجه نهایی ۱۱۰ به ۸۸ پیروزی را از آن خود کرد.

استفن کری، پوینت گارد ۱ متر و ۹۱ سانتی متری گلدن استیت در این مسابقه عملکرد درخشانی از خود ارائه کرد و با کسب ۳۳ امتیاز ستاره بی چون و چرای میدان بود.

کلی تامپسون فوروارد دو متری و دمارکوس کازینس، سنتر ۲ متر و یازده سانتی متری گلدن استیت پس از کری به ترتیب با کسب ۲۳ و ۱۲ امتیاز بهترین بازیکنان تیم شان بودند.

برتری خانگی یوتاجاز مقابل بروکلین نتس

در دیگر دیدار انجام شده در همین چارچوب یوتا جاز در خانه ۱۱۴ بر ۹۸ از سد بروکلین نتس گذشت تا با اختلافی اندک، بالاتر از لس آنجلس کلیپرز در رده هفتم جدول کنفرانس غرب جا خوش کند.

شاگردان کواین اسنایدر که در «ویوینت اسمارت هوم آرنا» تشویق تماشاگران خودی را به همراه داشتند در سه کوارتر نخست امتیازهای لازم را در کیسه اندوختند تا واگذار کردن سه امتیازی نتیجه در کوارتر پایانی نتواند خللی در پیروزی نهایی آنها وارد کند.

داناوان میچل، شوتینگ گارد ۱ متر و ۹۱ سانتی متری یوتا نقش به سزایی در برتری تیم اش ایفاد کرد. او با ۶ ریباند، ۴ پاس تعیین کننده و کسب ۲۴ امتیاز بهترین بازیکن میدان لقب گرفت.

** به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید**