فرمول یک؛ لوییس همیلتون رکورد شوماخر را هدف گرفته است

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
 فرمول یک؛ لوییس همیلتون رکورد شوماخر را هدف گرفته است
فرمول یک؛ لوییس همیلتون رکورد شوماخر را هدف گرفته است

لوییس همیلتون، ستاره سرشناس رقابت های فرمول یک که پنج قهرمانی جهان را در کارنامه دارد برای کسب ششمین عنوان در مسابقات فصل جدید خود را آماده می کند.

راننده بریتانیایی تیم مرسدس معتقد است که برای کسب موفقیت در فصل جدید باید بیشتر از گذشته تلاش کرد زیرا رقابت بین تیم ها و رانندگان مدعی بسیار نزدیک شده است.

همیلتون معتقد است که «رقابت هفته به هفته سخت تر می شود و شما نمی توانید بگویید "آه، چه پایان هفته سختی را پشت سر گذاشتم" زیرا هر هفته باید همین انرژی را برای رسیدن به موفقیت خرج کنید.»

لوئیس همیلتون درادامه از تداوم و نظم در تمرین و مراحل آمادگی پیش از فصل به عنوان یکی از فاکتورهای مهم برای کسب ششمین عنوان قهرمانی رقابت های فرمول یک نام می برد.

راننده بریتانیایی مرسدس سال گذشته با کسب پنجمین عنوان قهرمانی به رکورد اسطوره آرژانتینی دهه پنجاه این رقابت ها یعنی خوان مانوئل فانجیو دست یافت و حالا عزم خود را برای رسیدن به رکورد جاودان میشائیل شوماخر آلمانی در کسب هفت قهرمانی مسابقات فرمول یک جزم کرده است.

والتری بوتاس، هم تیمی فنلاندی همیلتون نیز که پیشتر به نوعی از جایگاه خود در مرسدس به عنوان راننده دوم ابراز نارضایتی کرده بود حالا امیدوار است در فصل جدید به اهداف مورد نظر خود دست پیدا کند.

بوتاس که در جدول کلی رقابت های فصل گذشته مکان پنجم را به خود اختصاص داد معتقد است هنوز در رقابت های فرمول یک به آنچه استحقاق داشت، دست نیافته و این فصل تمام تلاش خود را برای تحقق اهداف درنظر گرفته شده انجام خواهد داد.

فصل جدید رقابت های اتوموبیلرانی فرمول یک از ماه مارس در ملبورن استارت خواهد خورد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید