Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

دونالد ترامپ «ترامپ کوچک» را به کنگره دعوت کرد

دونالد ترامپ «ترامپ کوچک» را به کنگره دعوت کرد
Copyright عکس از آسوشیتدپرس
Copyright عکس از آسوشیتدپرس
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کودکی که به دلیل تشابه اسمی با دونالد ترامپ در مدرسه مورد اذیت و آزار قرار گرفته بود به سخنرانی سالانه رئیس جمهوری ایالات متحده در کنگره دعوت شد.

آگهی

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای سخنرانی سه شنبه شب خود کودکی به نام جوشوآ ترامپ را به عنوان مهمان ویژه به کنگره ایالات متحده دعوت کرده است.

این کودک که نسبتی با رئیس جمهوری ایالات متحده ندارد در مدرسه به دلیل تشابه اسمی با دونالد ترامپ مورد اذیت و آزار قرار گرفته است.

کاخ سفید اعلام کرده است که این دانش آموز کلاس ششم یکی از دهها مهمان ویژه دونالد ترامپ و ملانیا ترامپ در جریان مراسم ایراد سخنرانی «وضعیت اتحاد» (State of the union) خواهند بود.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

در بیانیه کاخ سفید آمده است که جوشوآ ترامپ به علم، هنر، تاریخ و حیوانات علاقه دارد. به گفته کاخ سفید او امیدوار است بتواند در آینده شغلی مرتبط با حیوانات داشته باشد.

رئیس جمهوری آمریکا، بانوی اول این کشور و ۵۳۵ عضو کنگره اجازه دارند برای سخنرانی سالانه دونالد ترامپ افرادی را به ساختمان کنگره دعوت کنند.

سخنرانی سالانه رئیس جمهوری در کنگره ایالات متحده از رویدادهای مهم سیاسی سال در این کشور محسوب می شود.

روسای جمهوری اغلب افرادی را به سخنرانی خود دعوت می کنند که جنبه ای از زندگی آنها با مسائل مطرح شده در سخنرانی ارتباط دارد.

از دیگر مهمانان دونالد و ملانیا ترامپ در سخنرانی سه شنبه شب می توان به اعضای خانواده جرالد و شرون دیوید اشاره کرد. جرالد و شرون دیوید زوجی سالخورده بودند که توسط یک مهاجر غیرقانونی به قتل رسیدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رئیس جمهوری آمریکا سفر خارجی رئیس مجلس نمایندگان را لغو کرد

عدم همراهی ترامپ توسط همسرش به شایعه اختلاف زوج اول آمریکا دامن زد

سوءقصد به جان دونالد ترامپ؛ بایدن از آمریکایی‌ها خواست از خشونت سیاسی پرهیز کنند