مرد کانادایی در جستجوی یک آشنایی به ۲۴۷ زن ایمیل زد

مرد کانادایی در جستجوی یک آشنایی به ۲۴۷ زن ایمیل زد
نگارش از Euronews

«اگر اسمت نیکول است و اهل هلند هستی و فکر می‌کنی نیچه افسردگی ‌می‌آورد به من پیام بده.»

یک مرد کانادایی به ۲۴۷ زن که همه «نیکول» نام داشتند ایمیل زد تا دختری را که با او آشنا شده و بعد گمش کرده بود پیدا کند.

کارلوس زتینا، در کافه‌ای در نزدیکی دانشگاه کالگاری کانادا به طور اتفاقی با دانشجوی دختری به نام نیکول که از هلند برای مدتی به این دانشگاه آمده بوده آشنا می‌شود.

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

اما وقتی کارلوس سعی می‌کند با نیکول تماس بگیرد موفق نمی‌شود چون از قرار معلوم شماره تلفن همراه اشتباه از آب در می‌آید. از آنجا که نیکول یک موبایل کانادایی موقت خریده بوده، شماره آن را حفظ نبوده و شماره اشتباهی را به کارلوس می‌دهد.

کارلوس که می‌خواسته نشان بدهد واقعا این آشنایی برایش مهم است و کسی را سر کار نمی‌گذارد تصمیم می‌گیرد به همه زنان و دختران دانشگاه که نیکول نام دارند یکجا ایمیل بزند.

او در این ایمیل می‌نویسد:‌ «این یک ایمیل دست‌جمعی به همه نیکول‌ها است. اگر مشخصاتی که می‌دهم به شما نمی‌خورد به این ایمیل توجه نکنید و اگر هم مشخصاتی که می‌دهم منطبق با شماست و میل ندارید پاسخ بدهید مشکلی نیست.»

کارلوس سپس ایمیل خود را برای ۲۴۷ نفر از اهالی دانشگاه با نام کوچک نیکول می‌فرستد؛ از دانشجویان سال پایین تا استادان!

او در ادامه می‌نویسد: «اگر اسمت نیکول است و اهل هلند هستی و فکر می‌کنی نیچه افسردگی ‌می‌آورد به من پیام بده.»

سر و کله نیکول مورد نظر بلافاصله پیدا نمی‌شود چون او دانشجوی مهمان و موقت بوده و ایمیل دانشگاه را نداشته است.

اما اکثر نیکول‌ها برای کارلوس آرزوی موفقیت می‌کنند و جالب آنکه بعد از اندکی تمامی این خانم‌ها به همدیگر ایمیل می‌زنند و با هم آشنا می‌شوند و یک گروه فیس‌بوکی به نام «نیکول دیشبی» راه می‌اندازند تا با هم بیشتر در ارتباط باشند و کم‌کم نوعی «نیکول پارتی» برگزار می‌کنند.

سرانجام خبر این صفحه فیس‌بوکی که بیش از ۸۰ عضو دارد به نیکول اصلی می‌رسد و او هم در جریان قرار می‌گیرد و کارلوس را پیدا می‌کند. آنها قرار می‌گذارند که هفته بعد و جدا از ۲۴۷ نیکول دیگر همدیگر را ببینند.

توییتر یورونیوز فارسی را دنبال کنید

مطالب مرتبط