ویدئو؛ گردش ولادیمیر پوتین با مقامات روس در سیبری

ویدئو؛ گردش ولادیمیر پوتین با مقامات روس در سیبری
نگارش از Euronews

تصاویر پوتین ۶۵ ساله را در حالیکه کلاه آفتابگیر بر سر و لباس خاکی رنگ بر تن دارد حین قدم زدن در دشتهای سیبری نشان می‌دهد.

کاخ کرملین به تازگی مجموعه تصاویری را به همراه یک ویدئو از گردش ولادیمیر پوتین‌، رئیس‌جمهوری روسیه به همراه تنی چند از مقامات رسمی، از جمله وزیر دفاع این کشور منتشر کرد.

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

ولادیمیر پوتین در کنار سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه در جنگلی در جنوب سیبری. عکس از رویترز

تصاویر آقای پوتین ۶۵ ساله را در حالیکه کلاه آفتابگیر بر سر و لباس خاکی رنگ بر تن دارد حین قدم زدن در دشتهای سیبری نشان می‌دهد. او که راهی منطقه تووا واقع در جنوب سیبری شده بود حین پیاده‌روی در کوهستان و حاشیه جنگل‌های حفاظت شده این منطقه به چیدن تمشک و قارچ‌های وحشی نیز پرداخت.

عکس از رویترز

یکی از عکس‌ها وی را در کنار الکساندر بورتنیکف، رئیس اداره امنیت فدرال روسیه و در حال تماشای دوردست با دوربین نشان می‌دهد.

و در عکسی دیگر پوتین سوار بر قایقی روی دریاچه‌ای که بر فراز کوهستان قرار دارد با مدیر اداره حفاظت از منابع طبیعی روسیه سخن می‌گوید.

عکس از رویترز

به نظر می‌رسد عکس‌های دیگری که پیش از این از ولادیمیر پوتین منتشر شده بود و وی را برهنه در حال آفتاب گرفتن نشان می‌داد به این منظور تهیه و منتشر شده بود که تندرسی رئیس‌جمهوری روسیه را در حالیکه هر روز با چالش‌های سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند به نمایش بگذارد.

عکس از رویترز
عکس از رویترز

بیشتر بخوانید:

مطالب مرتبط