Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

واکنش گوگوش به جنجال بر سر یک مصاحبه قدیمی

واکنش گوگوش به جنجال بر سر یک مصاحبه قدیمی
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

انتشارصحبت‌های فائقه آتشین، در یک ویدیو جنجال برانگیز شده و موجی از حمله را از سوی کسانی که خود را برانداز می‌دانند به این خواننده مشهور به راه انداخته است.

آگهی

انتشار صحبت‌های فائقه آتشین (گوگوش) در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی که به گفته خود او مربوط به ۹ سال پیش است، باعث شد تا موجی از حملات مجازی علیه این خواننده مشهور ایرانی به راه بیفتد.

خانم گوگوش در این ویدیو که به صورت تقطیع شده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، مخالفت خود را با انقلاب در ایران این گونه بیان می‌کند: «من با انقلاب موافق نیستم و فکر هم نمی‌کنم انقلاب شود، ولی معتقدم به مرور و با اصلاحاتی که ایجاد می شود مردم به آزادی دست پیدا می‌کنند.»

این ویدیو درست در روزهایی منتشر شد که گوگوش با همراهی سیاوش قمیشی ترانه‌ای به نام ۴۰ سال را منتشر کرد. ترانه‌ای که شعر آن‌ را رها اعتمادی گفته بود و مضمونی ضد رژیم ایران داشت و به مناسبت ۴۰ سالگی جمهوری اسلامی منتشر شده بود.

این ترانه‌ بسیار هم چالش برانگیز بود و ضمن این که طرفداران خاص خود را داشت، انتقادات زیادی را هم برانگیخت.

بیشتر بخوانید:

اما پس از جدی‌تر شدن انتقادات به گوگوش، او به صورت رسمی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. این خواننده ۶۸ ساله در صفحه اینستاگرام خود با به اشتراک گذاشتن یک استوری این ویدیو را قدیمی و مربوط به ۹ سال قبل خواند.

خانم گوگوش در این استوری می‌نویسد: «شرمتان باد ای اهالی سرتاپا نیرنگ و دروغ، مصاحبه‌ای که ۹ سال از عمرش می‌گذرد را برای تخریب من استفاده نکنید. من اگر مخالف انقلاب بودم، به این دلیل بود که نمی‌خواستم خون بیش‌تری ریخته شود. امروز اما که به اندازه‌ی چندین انقلاب خون ریختید، چنگ بر اعتبار من نیندازید. من سیاست نمی‌فهمم، من دروغ نمی‌شناسم.»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نوازندگان در شهر نیژنی روسیه ترانه کشورهای حاضر در جام جهانی را می نوازند

گفتگوی یورونیوز با گوگوش در پی فرمان ترامپ درباره ممنوعیت ویزا

دو بمب‌افکن روسی و چینی حین پرواز مشترک در نزدیکی آلاسکا رهگیری شدند