Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

والدین ملانیا ترامپ در تناقض با سیاست‌های ضد مهاجرتی ترامپ شهروند آمریکا شدند

والدین ملانیا ترامپ در تناقض با سیاست‌های ضد مهاجرتی ترامپ شهروند آمریکا شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ویکتور و آمابیا کناوس، والدین ملانیا ترامپ با طی کردن مراحل قانونی مهاجرت روز پنج‌شنبه ۹ اوت ( ۱۸ مرداد) سوگند شهروندی خوردند و آمریکایی شدند.

آگهی

والدین ملانیا ترامپ، همسر رییس جمهوری ایالات متحده با حمایت دخترشان شهروند آمریکا شدند.

وکیل مهاجرتی خانواده همسر دونالد ترامپ به رسانه‌های آمریکایی اعلام کرد که ویکتور و آمابیا کناوس، والدین ملانیا ترامپ با طی مراحل قانونی مهاجرت روز پنج‌شنبه ۹ اوت ( ۱۸ مرداد) سوگند شهروندی خوردند و آمریکایی شدند.

والدین ملانیا ترامپ که اهل اسلونی هستند پیش از این مجوز اقامت در آمریکا (گرین‌کارد) را از طریق حمایت (اسپانسرشیپ) دخترشان دریافت کرده بودند و در آمریکا زندگی می‌کردند.

بیشتر بخوانید: طرح مهاجرتی تازه ترامپ؛ طرحی 'مبتنی بر شایستگی'

طبق قوانین مهاجرت بر اساس روابط خانوادگی، یک شهروند آمریکایی می‌تواند با طی مراحل قانونی، اعضای درجه یک خانواده خود را به آمریکا ببرد.

ترامپ با انتقاد از این شیوه که آن را «مهاجرت زنجیره‌ای» می‌خواند، خواستار لغو آن شده است.

رییس جمهوری آمریکا پیش از این در توئیتر نوشته بود: «مهاجرت زنجیره‌ای باید پایان یابد. بعضی افراد می‌آیند و کل خانواده را نیز با خود می‌آورند که می‌توانند افراد شیطانی باشند. قابل قبول نیست.»

وکیل مهاجرتی خانواده همسر ترامپ در پاسخ به خبرنگاران درباره تضاد سیاست‌های ضدمهاجرتی ترامپ با عملکرد خانواده وی گفت: «من نمی‌توانم درباره سیاست‌های رییس جمهور اظهار نظر کنم اما تا جایی که به موکلان من مربوط می‌شود، شخصا در برابر سیاست‌های ضد مهاجرتی رییس‌جمهوری ایستاده‌ام.»

منابع آگاه به مسائل مهاجرتی می‌گوید دولت ترامپ درصدد است تا قوانین اعطای شهروندی برای کسانی‌که در دوران اقامت با گرین‌کارد از بیمه خدمات درمانی، بیمه کودکان یا برنامه‌های کمک تغذیه استفاده کرده‌اند را سخت‌تر یا محدود کنند.

وکیل مهاجرتی خانواده همسر ترامپ گفت که موفقیت او در دریافت شهروندی برای خانواده ملانیا ترامپ «مثالی از شیوه صحیح طی کردن مراحل مهاجرت است.»

بیشتر بخوانید: طرح دولت آمریکا برای ایجاد محدودیت در اعطای شهروندی به مهاجران قانونی

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مجسمه برنزی ملانیا ترامپ در اسلوونی جایگزین مجسمه سوخته او شد

نخبه های مدارس آمریکا از کجا می آیند؟

مهاجرت به آمریکا؛ امتیازها و شرایط در طرح جدید ترامپ چیست؟