Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

فرار از خانه سالمندان؛ خوش‌گذرانی در کنسرت «هوی‌متال»

جشنواره موسیقی هوی متال در واکن آلمان
جشنواره موسیقی هوی متال در واکن آلمان Copyright By Sven Mandel [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], from Wikimedia Commons
Copyright By Sven Mandel [CC BY-SA 3.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], from Wikimedia Commons
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دو پیرمرد که هفته گذشته از خانه سالمندان در شمال آلمان فرار کردند از بزرگ‌ترین جشنواره‌های «هوی‌متال» جهان سردرآوردند.

آگهی

با وجود سن بالا روحیه شان را از دست ندادند. دو پیرمرد که هفته گذشته از خانه سالمندان در شمال آلمان فرار کردند از بزرگ‌ترین جشنواره‌های «هوی‌متال» جهان سردرآوردند که در سال جاری بیش از ۷۵ هزار بلیت آن فروش رفته است.

مدیر خانه سالمندان بلافاصله پس از آن که متوجه غیبت طولانی این دو پیرمرد شد، مراتب را با پلیس در میان گذاشت. پلیس هم جستجو برای یافتن آنها را آغاز کرد و در کمتر از ۲۴ ساعت آنها را در ردیف اول یک کنسرت هوی‌متال که در سالن روباز «واکن» برگزار شده بود، پیدا کردند. دو پیرمرد حدود ساعت ۳ بامداد با وجود این که آخرین اجرای کنسرت هم تمام شده بود هنوز در صندلی‌های خود لم داده بودند و احتمالا به روز پرهیجانی که سپری کرده بودند، فکر می‌کردند.

بیشتر بخوانید:فستیوال هوی متال آلمان هم تحت تاثیر گرمای شدید

این دو پیرمرد ابتدا در برابر خواست پلیس برای بازگشت به خانه سالمندان مقاومت کردند ولی سپس پلیس آنها را در حالی که لرزان و سرخوش بودند، سوار تاکسی کرد و تا خانه سالمندان آنها را همراهی کرد.

پلیس آلمان تاکنون به دو سوال خبرنگاران در مورد این که آیا این دو پیرمرد بر اساس برنامه قبلی و با خرید بلیت به این کنسرت رفته‌اند یا نه، اظهارنظری نکرده و تنها تاکید کرده که بنا بر اظهارات این دو پیرمرد، آن روز به آنها خیلی خوش گذشته است.

هر سال نزدیک به یکصد هزار نفر از عاشقان موسیقی هوی‌متال از سراسر جهان در منطقه واکن (Wacken) در شمال آلمان گردهم می آیند بزرگ‌ترین فستیوال موسیقی هوی‌متال دنیا را برگزار می‌کنند.

بیشتر بخوانید:گیتاریست زن مسلمان با برقع در گروه هوی متال

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عشق سن و سال نمی‌شناسد؛ زوج‌های سالمندی که عشق‌های خود را تازه می‌کنند

عقاب های هوی متال در سوگ حملات پاریس

مجموعه کنسرتهای گروه هوی متال «دف لپارد»