Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

باغ وحش مصری الاغ‌ رنگ شده را گورخر جا زد

باغ وحش مصری الاغ‌ رنگ شده را گورخر جا زد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

کاربران اشاره کردند که گوش‌های این گورخر کشیده، تخت و لکه‌دار هستند و بعد بحث‌هایی درباره نژاد این حیوان روی شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد.

آگهی

یک باغ وحش در مصر متهم شد که چند الاغ را رنگ کرده تا گورخر به نظر برسند.

گردشگری به نام محمود سرحان در حال بازدید از باغ وحش کوچک داخل «پارک شهر بین‌المللی قاهره»، متوجه نکته جالبی شد و عکس‌هایی از یک گورخر این باغ وحش گرفت و روی اینترنت منتشر کرد.

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

برخی از کاربران اشاره کردند که گوش‌های این گورخر کشیده، تخت و لکه‌دار هستند و بعد بحث‌هایی درباره نژاد این حیوان روی شبکه‌های اجتماعی به راه افتاد.

محمد سرحان به یورونیوز گفت:‌ «با همان نگاه اول فهمیدم که این حیوان الاغ است نه یک گورخر چون خودم نقاش هستم،‌ شکل و شمایل الاغ را خوب می‌شناسم و گورخر را هم همینطور، برای همین فهمیدنش آسان بود.»

ویدئویی را که یک گردشگر دیگر از این حیوانات تهیه کرده در زیر می‌بینید.

مسئولان پارک ملی در قاهره منکر این شدند که این گورخر در واقع یک الاغ است اما این نخستین بار نیست که یک باغ وحش سعی می‌کند بازدیدکنندگانش را فریب بدهد.

سال ۲۰۰۹ نیز باغ‌ وحشی در غزه دو الاغ را رنگ کرده بود تا گورخر به نظر بیایند. یک باغ وحش چینی هم در سال ۲۰۱۳ حیوانی را نوعی شیر آفریقایی معرفی کرده بود اما بعد از مدتی معلوم شد این حیوان یک سگ غول‌پیکر و پشمالو از «نژاد ماستیف تبتی» بوده است.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تولید خانگی صابون از شیر الاغ در اردن

فروشگاه ایکیا در ایتالیا درهای خود را به روی سگ‌های خیابانی می‌گشاید

تابستان و آب تنی فیل ها در باغ وحش وین