سوزن بان «مست» شبکه ریلی در شمال هند را مختل کرد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
اختلال شبکه ریلی در شمال هند به دلیل مستی سوزن بان
اختلال شبکه ریلی در شمال هند به دلیل مستی سوزن بان

چندین قطار در ایالت اوتار پرادش واقع در شمال هند به دلیل «مستی» و به خواب رفتن سوزن بان در یکی از ایستگاه های این منطقه از حرکت بازماند.

تماس های بی پاسخ با دیپ سینگ، سوزن بان و مسئول یکی از ایستگاه های این ایالت شمالی برای رفع اختلال سبب شد که همکارانش با نگرانی و سراسیمه بر بالین او در ایستگاه «مورشادپور» حاضر شوند.

به گفته رسانه های محلی، مسئولان شبکه ریلی هند وقتی به محل ماموریت آقای سینگ آمدند، مشاهده کردند که وی در حالیکه شیشه های خالی مشروبات الکلی زیر تختش قرار داشت به خواب سنگینی فرو رفته است.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

در حالیکه مقامات هندی از آغاز تحقیق در خصوص این ماجرا خبر می دهند بررسی ها نشان داده است که بر اساس نتیجه آزمایش های پزشکی میزان قابل توجهی الکل در خون سوزن بان وجود داشته است.

اختلال ایجاد شده بر اثر خواب آلودگی سوزن بان سبب شد شمار زیادی از قطارهای این بخش از شبکه ریلی هند از حرکت باز بمانند و منتظر دریافت چراغ سبز از سوی ایستگاه «مورشادپور» شوند.

هند یکی از بزرگترین شبکه های ریلی جهان را دارد. بیش از ۲۲ میلیون نفر از مردم هند روزانه با استفاده از حدود ۹ هزار قطار در حال تردد در این کشور از نقطه ای به نقطه دیگر جابجا می شوند.

خبرهای مرتبط: