مرگ اسرارآمیز ۱۱ عضو یک خانواده در هند

قتل اسرارآمیز در هند
قتل اسرارآمیز در هند Copyright رویترز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

روز شنبه پلیس هند در خانه‌ای در شمال شهر دهلی اجساد ۱۱ عضو یک خانواده را پیدا کرده است که گمان می‌رود در جریان یک آئین فرقه‌ای به قتل رسیده‌اند.

آگهی

روز شنبه پلیس هند در خانه‌ای در شمال شهر دهلی اجساد ۱۱ عضو یک خانواده را پیدا کرده است که گمان می‌رود در جریان انجام مناسک یک آئین فرقه‌ای به قتل رسیده‌اند.

۱۰ تن، شمال دو نوجوان و شش زن، در حیاط خانه حلق‌آویز شده بودند و یک زن ۷۷ساله نیز در درون یکی از اتاق‌های خانه در حالی که آثار خفگی روی گردن او به چشم می‌خورد یافت شد.

پلیس با توجه به شواهد محل پرونده‌ای پیرامون ارتباط این قتل با اعمال و مناسک مربوط به پیروان آئین‌های «علوم خفیه» باز کرده است. مطابق گزارش تلویزیون ان‌دی‌تی‌وی هند، چشم‌های قربانیان بسته شده بود و بر دهان‌های انان چسب زده شده بوده است.

پلیس در بیانیه‌ای اعلام کرده است که در حین تفتیش خانه یادداشت‌هایی مبنی بر انجام «مراسم‌هایی معنوی و اسرارآمیز توسط خانواده» یافته است که شیوه انجام آن‌ها دقیقا شبیه نحوه‌ای هستند که دهان‌ها و چشم‌های قربانیان بسته‌ شده‌ بوده‌اند.

خانواده «بهاتیا» برای بیش از ۲۰ سال ساکن محله بوده‌اند و یک مغازه خواربار فروشی داشتند که هر روز صبح ساعت ۶ آغاز به کار می‌کرده است. روز حادثه در پی بسته ماندن مغازه یکی از همسایگان به خانه آن‌ها می‌رود که با در باز و صحنه اجساد مواجه می‌شود.

یکی دیگر از همسایگان به خبرنگاران گفته است که شب قبل از حادثه با یکی از فرزندان خانواده حرف زده و نشانی از حالت غیرعادی یا استرس در او ندیده است.

پلیس اعلام کرده است که پرونده‌‌ای مخصوص این حادثه بازکرده است و تحقیقات در این مورد ادامه دارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فیلم «تفتیدگان»؛ ستایش مبارزه زنان هند با زورگویی

جسد زن جوان فرانسوی که به دنبال «شکار ارواح» بود در کلیسای متروکه‌ای در ایتالیا پیدا شد

پلیس کالیفرنیا دختر نوجوانی را که قرار بود نجات دهد اشتباهی به ضرب گلوله کشت