Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

سه‌شیرهای خوش‌شانس در دقیقه ۹۲ رستگار شدند

سه‌شیرهای خوش‌شانس در دقیقه ۹۲ رستگار شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم ملی فوتبال انگلستان در دیداری نزدیک موفق شد با دو گل هری کین تونس را شکست دهد.

آگهی

تیم ملی فوتبال انگلستان موفق شد در نخستین گام خود در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ حریف آفریقایی و سرسخت خود را از پیش بردارد.

در پنجمین روز بیست و یکمین دوره مسابقات جام جهانی شاگردان گرت ساوتگیت در دیداری که به نظر ساده می‌آمد به دیدار تونس رفتند. انگلیسی‌ها که در این دیدار سرخ پوش هم شده بودند، در همان دقیقه ۱۱ توسط هری کین توانستند از حریف پیش بیفتند.

اما این برتری تنها کمتر از ۲۵ دقیقه دوام آورد و تونسی‌ها موفق شدند در دقیقه ۳۵ از روی نقطه پنالتی توسط ساسید به گل تساوی دست یابند.

این مسابقه در ادامه نسبتا متعادل پیش می‌رفت و هیچیک از دو تیم نمی‌توانست خطری جدی روی دروازه دیگری ایجاد کند. هرچند انگلستان بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت اما حملات این تیم زهردار نبود.

بیشتر بخوانید:خط و نشان بلژیک با پیروزی پرگل مقابل پاناما

اما انگار قرار بود داستان تکراری کشورهای عربی و تراژدی دقیقه ۹۰ برای تونس هم رقم بخورد. در حالی که همه منتظر بودند تا داور مسابقه بعد از ۴ دقیقه وقت تلف شده سوت پایان بازی را بزند، این هری کین بود که یکبار دیگر و روی یک ضربه کرنر با ضربه سری دقیق برای بار دوم و در دقیقه ۹۲ دروازه تونس را باز کرد تا انگلستان با ۳ امتیاز و تفاضل کمتر، بعد از بلژیک در رده دوم گروه جی قرار گیرد.

حالا هر ۴ کشور عرب حاضر در این ترنمنت بازی نخست خود را واگذار کرده‌اند. گفتنی است تمام این ۴ تیم، یعنی عربستان سعودی، مصر، مراکش و تونس در دقیقه ۹۰ گل دریافت کرده‌اند.

شاگردان ساوتگیت با این پیروزی به استقبال بازی روز یکشنبه در مقابل پاناما خواهد رفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انگلیس با ۶ گل پاناما را درهم کوبید

جام جهانی روسیه؛ آلمان از مکزیک شکست خورد

فینال جام جهانی ۲۰۱۰ تکرار نمی‌شود؛ انگلیس با حذف هلند همچون یورو ۲۰۲۰ فینالیست شد