Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

اولین بار در الیزه: اجرای موسیقی الکترونیک به مناسبت جشن موزیک فرانسه

Concert Laplage
Concert Laplage Copyright Glazart
Copyright Glazart
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بنا بر بیانیۀ کاخ الیزه، انتخاب موسیقی الکترونیک نشان دهندۀ اهمیت هنرمندان فرانسوی سبک موسیقی «French Touch» و ستاره‌های بین‌المللی آن همچون دوید گتا و گروه دفت پانک برای ریاست جمهوری این کشور است.

آگهی

به مناسبت جشن موزیک فرانسه که هرساله در روز ۲۱ ژوئن برگزار می‌شود، در حیاط کاخ الیزه یک کنسرت موسیقی الکترونیک اجرا خواهد شد.

بر اساس بیانیۀ کاخ الیزه قرار است این برنامه عصر پنج‌شنبه از ساعت ۲۰ آغاز شود و همه علاقمندان می‌توانند تنها با ثبت نام اینترنتی، برای دیدن این کنسرت به کاخ ریاست جمهوری بروند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

بیش از ۱۵۰۰ نفر می‌توانند برای تماشای این برنامه در حیاط الیزه حاضر شوند و قرار است امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه نیز به همراه همسرش در این برنامه شرکت کند.

سال گذشته نیز گروه موسیقی مشهور گارد ریاست جمهوری فرانسه با حضور مردم در الیزه به اجرای کنسرت پرداخت اما این اولین بار است که کنسرت موسیقی الکترونیک در الیزه برگزار می‌شود.

بنا بر بیانیۀ کاخ الیزه، این انتخاب نشان دهندۀ اهمیت هنرمندان فرانسوی سبک موسیقی «French Touch» و ستاره‌های بین‌المللی آن همچون «دوید گتا» و گروه «دفت پانک» برای ریاست جمهوری این کشور است. سبک موسیقی «French Touch» به فرنچ هاوس نیز مشهور است.

در زمان روسای جمهور پیشین فرانسه نیز برنامه‌های موسیقی زنده در کاخ الیزه اجرا می‌شد اما تنها میهمانان ویژه‌ای آنهم با دعوتنامه این فرصت را داشتند تا در چنین مراسمی شرکت کنند.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شارل آزناوور، ترانه خوان پرآوازه فرانسوی درگذشت

بازگشایی سالن باتکلان در سالگرد حملات تروریستی ۱۳ نوامبر پاریس

پیک‌نیک در شانزه‌لیزه؛ ۴ هزار برنده خوش‌شانس سبد‌های رایگان غذا دریافت کردند