Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

پیش‌بینی نتایج ایران: حذف با ۱ گل زده و ۶ گل خورده

تیم ملی فوتبال ایران
تیم ملی فوتبال ایران
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اکثر کاربران سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) که در نظرسنجی این سایت شرکت کرده‌اند، بر این باورند که تیم ملی فوتبال ایران در سه بازی مقدماتی با کسب یک تساوی مقابل مراکش از دور مسابقات حذف خواهد شد.

آگهی

اکثر کاربران سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) که در نظرسنجی این سایت شرکت کرده‌اند، بر این باورند که تیم ملی فوتبال ایران در سه بازی مقدماتی با کسب یک تساوی مقابل مراکش از دور مسابقات حذف خواهد شد.

این نظرسنجی عمومی که در این صفحه فعال است، پیش‌بینی‌های پرتکرار را به نمایش عمومی گذاشته است. تا لحظه انتشار این خبر، اکثر کاربران شرکت‌کننده در این نظرسنجی نتیجه مسابقه نخست ایران مقابل مراکش را تساوی ۱-۱ پیش بینی کرده‌اند.

همچنین پیش‌بینی پرتکرار مسابقه دوم ایران مقابل پرتقال نتیجه ۲ بر صفر به سود پرتقال است. در مورد مسابقه تیم‌های ایران و اسپانیا نیز اکثر شرکت‌کنندگان در نظرسنجی فیفا بر این باورند که تیم ایران با تحمل شکست ۳ بر صفر و در مجموع با کسب یک امتیاز از گردونه رقابت‌های جام جهانی خداحافظی خواهد کرد.

منبع: سایت رسمی فیفا
نتیجه پیش‌بینی شده برای مسابقه اول ایران مقابل مراکشمنبع: سایت رسمی فیفا

مطابق این پیش‌بینی در گروه دوم، اسپانیا و پرتقال پس از شکست مراکش به دور بعد صعود خواهند کرد.

البته این سرنوشتی است که شرکت‌کنندگان در نظرسنجی فیفا برای تمامی نمایندگان قاره آسیا به جز عربستان برآورد کرده‌اند.

بر اساس نتایج غالب فعلی این پیش‌بینی، عربستان در بازی افتتاحیه با دو گل مغلوب روسیه میزبان خواهد شد. همچنین این تیم در بازی دوم مقابل اروگوئه با ۳ گل شکست می‌خورد و در بازی پایانی دور اول جام جهانی فوتبال نتیجه را ۲ بر صفر به مصر واگذار می‌کند.

در گروه اول مسابقات در نهایت اروگوئه با کسب ۹ امتیاز صعود خواهد کرد و روسیه و مصر هم دارای شانس برابر برای صعود خواهند بود.

استرالیا که به تازگی و با پشت سرگذاشتن رقیب دیرینه خود یعنی ایران توانسته در رده بندی فیفا جایگاه نخست را در میان تیم‌های آسیا و اقیانوسیه کسب کند، از نظر اکثر شرکت کنندگان در نظرسنجی فیفا در بازی اول ۳ بر صفر از فرانسه شکست خواهد خورد و در بازی دوم هم ۲ بر ۱ مغلوب دانمارک خواهد شد. اما این تیم در بازی سوم مقابل پرو با کسب تساوی ۱-۱ همانند ایران و ژاپن با کسب یک امتیاز از ادامه رقابت‌ها باز خواهد ماند.

منبع: سایت رسمی فیفا
نتیجه پیش‌بینی شده برای مسابقه دوم ایران مقابل اسپانیامنبع: سایت رسمی فیفا

بر پایه نتایج این نظرسنجی در گروه سوم جام جهانی فوتبال، فرانسه و دانمارک به دور دوم مسابقات راه خواهند یافت.

اما بنا به همین پیش بینی ها کره‌ جنوبی بازی‌های جام جهانی روسیه را با یک تساوی ۱-۱ مقابل سوئد آغاز خواهد کرد. سپس ۲ بر یک مغلوب مکزیک می‌شود و در بازی سوم هم با نتیجه ۳ بر صفر در برابر آلمان تن به شکست خواهد داد تا همانند ایران و استرالیا با کسب یک امتیاز ناچار به ترک روسیه شود.

بنابراین در گروه ششم رقابت‌های جام جهانی فوتبال هم آلمان و مکزیک شانس بیشتری برای صعود دارند.

همچنین دیگر نماینده آسیا یعنی ژاپن نیز مطابق پیش بینی غالب شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی ناچار به پذیرش شکست ۲ بر صفر مقابل کلمبیا خواهد شد. البته این تیم در مسابقه دوم مقابل سنگال به تساوی ۱-۱ خواهد رسید. این پیش بینی حاکی است که ژاپن در بازی سوم خود نیز در مقابل لهستان تن به باخت ۲ بر یک خواهد داد. ژاپن نیز همانند ایران، استرالیا و کره جنوبی با تصاحب یک امتیاز حذف خواهد شد.

منبع: سایت رسمی فیفا
نتیجه پیش‌بینی شده برای مسابقه سوم ایران مقابل پرتقالمنبع: سایت رسمی فیفا

در گروه آخر دور اول رقابت‌های جام جهانی روسیه نیز اکثر شرکت‌کنندگان در نظرسنجی فیفا بر این باورند که کلمبیا و لهستان به عنوان تیم های اول و دوم این گروه به دور بعد مسابقات صعود خواهند کرد.

از دیگر نتایج حائز توجه این پیش‌بینی سایت رسمی فیفا که مشارکت آزاد کاربران در حال برگزاری است، شکست ۲ بر یک انگلستان مقابل بلژیک است. البته شرکت کنندگان در نظرسنجی انتظار دارند که انگلستان با شکست تونس و پاناما به عنوان تیم دوم گروه خود به دور بعد مسابقات جام جهانی صعود کند.

همچنین اکثر شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی پیش‌بینی کرده‌اند که تیم فوتبال ایسلند در دور مقدماتی رقابت‌های جام جهانی فوتبال در روسیه حذف خواهد شد. برپایه نتایج فعلی این نظرسنجی ایسلند از تیم‌های کرواسی و آرژانتین شکست خواهد خورد و تنها موفق خواهد شد تا با نیجریه به یک تساوی یک بر یک برسد.

تیم فوتبال ایسلند در جام ملت‌های اروپای سال ۲۰۱۶ میلادی شگفتی ساز شده بود و با شکست دادن تیم ملی فوتبال انگلستان به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها صعود کرد ولی با شکست مقابل تیم فرانسه از این مسابقات حذف شد.

مسابقات جام جهانی فوتبال شش روز دیگر در روسیه برگزار خواهد شد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه؛ گزارش ویدئویی از تمرین تیم ملی ایران

مراسم رونمایی از جام جهانی در سنت‌پترزبورگ

شوک به برزیل؛ دانیل آلوز جام جهانی را از دست داد