شوک به برزیل؛ دانیل آلوز جام جهانی را از دست داد

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
دانیل آلوز به دلیل مصدومیت جام جهانی روسیه را از دست داد
دانیل آلوز به دلیل مصدومیت جام جهانی روسیه را از دست داد

دانیل آلوز، مدافع راست تیم ملی فوتبال برزیل به دلیل مصدومیت در جریان دیدار تیم باشگاهی اش در جام حذفی فرانسه قادر به همراهی سلسائو در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نخواهد بود.

فدراسیون فوتبال برزیل روز جمعه در بیانیه ای با اعلام این خبر تاکید کرد: «پس از بررسی دقیق کلیه احتمالات ممکن به این نتیجه رسیده ایم که هیج امیدی به بهبود کامل مصدومیت دانیل آلوز پیش از رقابت های جام جهانی وجود ندارد.»

ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در جریان دیدار فینال جام حذفی فرانسه مقابل لزربیه که با برتری ۲ بر صفر تیم پاریسی همراه بود تنها ده دقیقه مانده به انتهای مسابقه بر اثر مصدومیت از ناحیه زانو زمین مسابقه را ترک کرد.

در حالی که هواداران این ستاره برزیلی و همچنین مسئولان فوتبال برزیل نگران وضعیت جسمانی وی پس از مصدومیت بودند باشگاه پاری سن ژرمن پس از مسابقه فینال با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که جای نگرانی نیست و مدافع هافبک پی اس جی پس از سه هفته استراحت قادر به بازگشت به میدان خواهد بود.

این در حالیست که با ورود پزشک مخصوص تیم ملی برزیل به پاریس به تدریج شایعاتی درباره وخامت مصدومیت آلوز دهان به دهان گشت تا اینکه رسانه های برزیل با انتشار خبری که به تایید فدراسیون فوتبال این کشور نیز رسید، تاکید کردند بنا به توصیه پزشکان دانیل آلوز باید حداقل شش هفته استراحت مطلق داشته باشد.

غیبیت آلوز پنج هفته مانده تا آغاز رقابت های جام جهانی روسیه در حالی به تایید رسمی فدراسیون فوتبال برزیل رسیده است که ستاره محبوب سلسائو قصد داشت سومین حضور پیاپی خود را در جام جهانی تجربه کند.

مدافع هافبک تیم ملی فوتبال برزیل در ۱۰۸ مسابقه ای که با پیراهن تیم ملی کشورش به میدان رفته ۸ گل به ثمر رسانده است.

به کانال یورونیوز فارسی در تلگرام بپیوندید