جولیانی: کیم جونگ اون برای دیدار با ترامپ التماس کرد

جولیانی: کیم جونگ اون برای دیدار با ترامپ التماس کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«پس از آن بود که رهبر کره شمالی به التماس کردن افتاد. او به زانو افتاد و از ما التماس کرد که این دیدار لغو نشود. این دقیقا همان وضعیتی است که او باید در آن قرار گیرد.»

آگهی

رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ  گفت که رهبر کره شمالی بعد از شنیدن خبر لغو دیدار با رئيس جمهوری آمریکا «زانو زد و التماس کرد که این دیدار برگزار شود.»

آقای جولیانی که این صحبت‌ها را در کنفرانسی در تل‌آویو به زبان می‌آورد، همچنین افزود: «پیونگ یانگ ما را به جنگ هسته‌ای تهدید کرده بود و وعده پیروزی در آن جنگ را دادند، به معاون اول رئيس جمهور و مشاور امنیت ملی ما توهین کردند، ما هم در اعتراض جلسه را لغو کردیم.»

بیشتر بخوانید:

شهردار سابق نیویورک همچنین مدعی است: «پس از آن بود که رهبر کره شمالی به التماس کردن افتاد. او به زانو افتاد و از ما التماس کرد که این دیدار لغو نشود. این دقیقا همان وضعیتی است که او باید در آن قرار گیرد.»

آقای جولیانی به خاطر این صحبت‌ها مورد انتقاد قرار گرفت. منتقدان بر این باورند این اظهارات او می‌تواند اثر منفی برآینده مذاکرات ترامپ و کیم جونگ اون بگذارد، اما این عضو تیم حقوقی دونالد ترامپ این اعتراضات را بی اساس دانست و افزود: «کیم جونگ اون باید درک کند که آمریکا در موضع قدرت است و این مسأله نشان می دهد که رئیس جمهور آمریکا شخصیت قوی‌تری دارد و بدون پذیرش این مسأله قرار نیست مذاکرات مفیدی صورت بگیرد.»

قرار است دیدار دونالد ترامپ و کیم جونگ اون روز ۱۲ ژوئن در سنگاپور برگزار شود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سازمان ملل: کره شمالی به کمک‌های بشردوستانه نیاز دارد

ترامپ: تا هفتۀ آینده تکلیف دیدار با کیم روشن می‌شود

قطار لوکس کیم جونگ اون برای سفر به پکن