Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پایان نگرانی ها درباره فرگوسن؛ خروج «سر الکس» از بخش مراقبت های ویژه

لکس فرگوسن از بخش مراقبت های ویژه خارج شد
لکس فرگوسن از بخش مراقبت های ویژه خارج شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

فرگوسن که یکی از موفق ترین مربیان تاریخ فوتبال جهان محسوب می شود به مدت بیست و هفت سال هدایت شیاطین سرخ را بر عهده داشت و به همراه این تیم جدا از سیزده قهرمانی در لیگ برتر جزیره و پنج قهرمانی در جام حذفی انگلستان، دوبار فاتح جام باشگاه های اروپا شد.

آگهی

سر الکس فرگوسن، سرمربی اسطوره ای باشگاه منچستر یونایتد پس از عمل جراحی مغز از بخش مراقبت های ویژه خارج شد.

دوستداران شیاطین سرخ که ابتدای هفته جاری با شنیدن خبر خونریزی مغزی سر الکس فرگوسن، مربی نامدار اسکاتلندی تبار و اسطوره باشگاه منچستر یونایتد به شدت نگران شده بودند با آخرین اطلاعاتی که مسئولان این باشگاه در باره وضعیت سلامتی سرمربی سابق خود منتشر کردند از شوک خارج شدند.

در این اطلاعیه آمده است : « سرالکس دیگر نیاز به مراقبت ویژه ندارد و دوران بهبودی اش را در بخش عادی سپری خواهد کرد. خانواده او تحت تاثیر حمایت ها و آرزوهای سلامتی برای او قرار گرفتند اما درخواست دارند که همچنان به حریم خصوصی آنها احترام گذاشته شود زیرا مرحله بعدی ریکاوری بسیار حیاتی است.»

الکس فرگوسن که یکی از موفق ترین مربیان تاریخ فوتبال جهان محسوب می شود به مدت بیست و هفت سال هدایت شیاطین سرخ را بر عهده داشت و به همراه این تیم جدا از سیزده قهرمانی در لیگ برتر جزیره و پنج قهرمانی در جام حذفی انگلستان، دوبار فاتح جام باشگاه های اروپا شد.

بهترین مربی تاریخ باشگاه منچستر یونایتد هشتم مه ۲۰۱۳ اعلام بازنشستگی کرد و از دنیای مربی گری کنار رفت. او با اینحال همچنان به عنوان یکی از مدیران و نیز سفیر منچستر یونایتد به همکاری خود با این باشگاه ادامه داد.

بیشتر بخوانید:خداحافظی باشکوه مردم منچستر با الکس فرگوسن

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ستاره نامدار منچستر یونایتد به لس‌آنجلس گلکسی پیوست

منچستر یونایتد با ارزش‌ترین باشگاه جهان شد

منچستر یونایتد قهرمان لیگ اروپا شد