زرافه‌ قاتل فیلمساز سرشناس را کشت

زرافه
زرافه Copyright عکس: رویترز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یک زرافه یک فیلمساز اهل آفریقای جنوبی را در یک مرکز حیات‌وحش واقع در شمال غربی ژوهانسبورگ کشت.

آگهی

یک زرافه یک فیلمساز اهل آفریقای جنوبی را در یک مرکز حیات‌وحش واقع در شمال غربی ژوهانسبورگ کشت.

آژانس فیلمسازی کالاکرو اعلام کرد که کارلوس کاروالو در حال فیلمبرداری از یک زرافه در مرکز حیات‌وحش گلن بود که مورد حمله این حیوان قرار گرفت.

آقای کاروالو پس از مصدومیت به بیمارستان میلپارک در ژوهانسبورگ، پایتخت آفریقای جنوبی منتقل شد ولی بر اثر شدت مصدومیت همان شب جان خود را از دست داد.

رسانه‌های آفریقای جنوبی نیز خبر دادند که زرافه‌ای به نام جرالد که آقای کاروالو را در حال فیلمبرداری از بدن و پاهای او بوده، در یک آن با چرخش گردن خود چنان ضربه‌ای به او زده که تا ارتفاع ۵ متری به آسمان پرتاب شده و این فیلمبردار ۴۷ ساله در بازگشت با سر به زمین برخورد کرده است.

کارلوس کاروالو یکی از برجسته‌ترین و سرشناس‌ترین فیلم‌سازهای بین المللی بود. او در سال ۲۰۱۴ هم جایزه فیلمبرداری از آکادمی فیلم آفریقای جنوبی را برای فیلم «پادشاهی فراموش شده» کسب کرده بود و پیش از مرگ هم در حال تهیه مجموعه Wild At Heart برای شبکه تلویزیونی آی تی وی بود.

مرگ این فیلمساز در حالی رخ داد که در پایگاه اینترنتی این مرکز حیات وحش خطاب به گردشگرانی که از آن دیدار می‌کنند نوشته شده که شما می‌توانید به برخی از حیوانات مجموعه ما نزدیک شوید.

مطالب یورونیوز را در واتس‌اپ دریافت کنید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عصیان ورزشکاران ایرانی؛ «تاتامی» نخستین همکاری دو کارگردان ایرانی و اسرائیلی در ونیز به نمایش درآمد

ناصرالدین شاه: جایزه بازیگری را دستگیره توالت‌ کرده‌ام

مایه افتخار یا شرم؛ رفتار دوگانه با برنده ترکیه‌ای جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره کن