رهبر ایران: مسلمانان در مقابل آمریکا بایستند

رهبر ایران: مسلمانان در مقابل آمریکا بایستند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

علی خامنه‌ای اظهارات دونالد ترامپ درباره وابستگی دوام کشورهای عربی به ایالات متحده را «بالاترین ذلت» خواند و از مسلمانان دعوت کرد تا در «مقابل زورگویی آمریکا» بایستند.

آگهی

سید علی خامنه‌ای روز پنجشنبه ضمن دعوت از مسلمانان برای ایستادن در مقابل آمریکا، اظهارات دونالد ترامپ درباره وابستگی دوام کشورهای عربی به ایالات متحده را «بالاترین ذلت» خواند.

رهبر ایران افزود که کشورهای اسلامی در اثر عمل نکردن به قرآن دچار «بیماری ذلت» شده اند. وی اظهار داشت : «اینکه رییس جمهور آمریکا با کمال وقاحت می گوید اگر ما نباشیم، برخی کشورهای عربی یک هفته هم دوام نمی آورند، نتیجه همین بیماری است.»

آقای خامنه‌ای افزود: «مسلمانان باید در مقابل استکبار و زورگویی آمریکا و سایر زورگویان جهان بایستند. اگر مسلمانان به این مسائل توجه نکنند، ذلیل و دچار فساد و عقب‌ماندگی خواهند شد.»

بیشتر بخوانید:

وی با اشاره به درگیری های منطقه گفت: «برخی دولت‌های بی‌ عقل و عقب‌مانده علیه کشورهای دیگر وارد جنگ می‌شوند و جنایت می‌کنند.»

در حاشیه مراسم دیدار تعدادی از شرکت‌کنندگان در مسابقات قرآن، جنگ‌ و درگیری در منطقه را ناشی از «فراموش کردن ولایت مومنین» و «ارتباط برخی کشورها» با اسرائیل دانسته و آن را خلاف آموزه‌های قرآن خواند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مرکل پس از ماکرون برای ترغیب ترامپ به حفظ برجام به آمریکا می رود

رهبر ایران: شاخصه‌ زن غربی برهنگی و التذاذ مردان است

تصاویر مراسم عزاداری سنتی ایرانیان در « تاسوعا و عاشورا» در نوشاباد