تحولات بازار ارز به فوتبال رسید؛ دستمزد برانکو به یورو پرداخت می‌شود

Branko Ivanković
Branko Ivanković Copyright  Javid Nikpour
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

با توجه به سیاست جدید ارزی دولت، مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند تا شرایط پرداخت سرمربی، مربیان و بازیکنان خارجی تیم را تغییر دهند.

آگهی

در پی تصمیم دولت ایران در هفته گذشته مبنی بر جایگزینی یورو با دلار و تعیین یورو به عنوان ارز واحد کشور، باشگاه فوتبال پرسپولیس نیز اعلام کرد که از فصل آیندۀ رقابتهای لیگ برتر، دستمزد برانکو ایوانکوویچ و دیگر اعضای خارجی این تیم، به جای دلار با یورو محاسبه و پرداخت می‌شود.

بنا بر گزارش ایرنا به نقل از یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس «با توجه به سیاست جدید ارزی دولت، مسئولان باشگاه تصمیم گرفته‌اند تا شرایط پرداخت سرمربی، مربیان و بازیکنان خارجی تیم را تغییر دهند».

به گفتۀ این منبع از آنجا که جایگزینی یورو با دلار یک دستورالعمل کلی است «به احتمال فراوان کل افراد خارجی که در فوتبال ایران فعالیت می‌کنند از این پس بصورت یورو حقوق خود را دریافت خواهند کرد».

برانکو ایوانکوویچ، مربی کروات در سال ۲۰۰۱ میلادی همکاری خود را با باشگاههای فوتبال ایران آغاز کرد و اخیرا نیز مدیران پرسپولیس اعلام کردند که با توجه به کارنامه درخشان این تیم در لیگ برتر، دستمزد برانکو ایوانکوویچ را برای فصل آینده رقابتها با صدهزار دلار افزایش به مبلغ ۹۰۰ هزار دلار خواهند رساند.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله شبانه افراد ناشناس به ساختمان باشگاه پرسپولیس

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا: پرسپولیس از شکست گریخت

جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس؛ مربی که در کلاس معرفت به بازیکنان تیم ملی نمره صفر داده بود