Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

رودی جولیانی به تیم حقوقی دونالد ترامپ پیوست

 Rudy Giuliani
Rudy Giuliani Copyright Gage Skidmore
Copyright Gage Skidmore
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

آقای جولیانی از مخالفان حکومت کنونی ایران و از حامیان سازمان مجاهدین خلق است. او به‌تازگی اعلام کرد که تغییر رژیم در ایران باید یکی از سیاستهای رسمی دولت آمریکا باشد.

آگهی

رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک به تیم حقوقی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا پیوست.

این خبر روز پنج‌شنبه توسط جی سکولوف، وکیل آقای ترامپ اعلام شد.
به گفتۀ او آقای جولیانی یکی از سه وکیلی است که به‌تازگی به تیم حقوقی شخصیِ دونالد ترامپ پیوسته تا به دفاع از آقای ترامپ در تحقیقاتی بپردازد که از سوی رابرت مولر، دادستان ویژۀ پروندۀ دخالتهای روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی آمریکا در جریان است.

دونالد ترامپ همواره تاکید دارد که در جریان این انتخابات، هیچ توافقی با روسیه شکل نگرفته است و بر این اساس رابرت مولر را «تعقیب‌گر توهمات» توصیف می‌کند.

پس از اعلام خبر پیوستن آقای جولیانی به این تیم حقوقی، دونالد ترامپ در بیانیه‌ای رودی جولیانی را فردی فوق‌العاده توصیف و به دوستی بلند مدت خود با او اشاره کرد. 

رودی جولیانی پیش از آنکه در سال ۱۹۹۴ میلادی شهردار نیویورک شود، در مقام دادستان فدرال فعالیت می‌کرد. او تا سال ۲۰۰۱ میلادی به کار خود در شهرداری ادامه داد و درنهایت پس از ترک این مسئولیت، به فعالیت در بخش خصوصی روی آورد.

او از محبوبیت بالایی در شهر نیویورک برخوردار بود با این وجود، سخنان سالهای اخیرش بویژه در حمایت از نامزدی دونالد ترامپ، انتقاداتی را علیه او بر سر زبان‌ها انداخته است.

آقای جولیانی از مخالفان حکومت کنونی ایران و از حامیان سازمان مجاهدین خلق است. او به‌تازگی اعلام کرد که تغییر رژیم در ایران باید یکی از سیاستهای رسمی دولت آمریکا باشد. 

مارتین و جین راسکین، زوج وکیل ساکن فلوریدای جنوبی نیز دو وکیل دیگری هستند که به جمع حقوقدانان آقای ترامپ پیوسته‌اند. اعضای جدید پس از آن به این تیم اضافه شدند که جان دود، آخرین رئیس تیم حقوقی دونالد ترامپ ماه گذشته استعفا داد.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یادداشتهای جیمز کومی: ترامپ از تحقیقات مایکل فلین نگران بود

استیو بنن: احتمال استیضاح ترامپ جدی است

پروندۀ تماس با روس ها؛ داماد ترامپ در برابر سنای آمریکا