نیکی هیلی: تحریم‌های جدیدی علیه روسیه به دلیل حمایت از اسد وضع خواهد شد

سفیر آمریکا در سازمان ملل
سفیر آمریکا در سازمان ملل Copyright رویترز
نگارش از Euronews با استفاده از  رویترز، خبرگزاری فرانسه
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اوگنی سربرنیکوف، نایب رئیس کمیته دفاعی شورای فدراسیون روسیه در واکنش به سخنان سفیر آمریکا در سازمان ملل از آمادگی کشورش برای مواجهه با تحریم های جدید خبر داد.

آگهی

نیکی هیلی، سفیر آمریکا در سازمان ملل می گوید ایالات متحده تحریم های جدیدی علیه روسیه به دلیل حمایت مسکو از بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه وضع خواهد کرد.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد در مصابه با شبکه «سی بی اس» تاکید کرد که وزیر خزانه داری این کشور روز دوشنبه تحریم های جدید را اعلام خواهد کرد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

نیکی هیلی در مورد تحریم های جدید اظهار داشت: «این [تحریم ها] مستقیما کلیه شرکتهایی را که با تجهیزات اسد و استفاده از سلاح های شیمیایی مرتبط هستند مورد هدف قرار خواهد داد.»

اوگنی سربرنیکوف، نایب رئیس کمیته دفاعی شورای فدراسیون روسیه در واکنش به سخنان سفیر آمریکا در سازمان ملل از آمادگی کشورش برای مواجهه با این تحریم ها خبر داد. وی اظهار داشت: «اینها برای ما سخت خواهد بود اما آسیب بیشتری به آمریکا و اروپا وارد خواهد کرد.»

تحریم های جدید واشنگتن علیه مسکو در حالی روز دوشنبه اعلام خواهد شد که آمریکا، فرانسه و بریتانیا در ساعات اولیه روز شنبه حمله ای موشکی علیه برخی مراکز متعلق به رژیم سوریه انجام دادند.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ادامه‌ جدل‌های سیاسی در بریتانیا بر سر حمله موشکی به خاک سوریه

هشدار اف‌بی‌آی: ایالات متحده در حال آماده شدن برای مقابله با تهدیدهای پیچیده و سریع در انتخابات است

دیوان عالی درباره مصونیت سیاسی ترامپ تصمیم‌می‌گیرد؛ دادگاه رئيس جمهوری سابق آمریکا به تاخیر افتاد