لیگ قهرمانان؛ نیاز سه امتیازی سویا و تلاش یووه برای گرفتن انتقام از کهکشانی‌ها

Access to the comments نظرها
نگارش از Mehrdad Sadeghi
تمرین رئال مادرید پیش از دیدار حساس مقابل یوونتوس
تمرین رئال مادرید پیش از دیدار حساس مقابل یوونتوس

در چارچوب رقابت های دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا سویا دوشنبه شب در خانه از بایرن مونیخ میزبانی می کند.

شاگردان وینچنتسو مونتلا که از ده دیدار خود در رقابت های این فصل چمپیونز لیگ تنها صاحب چهار پیروزی شده اند مقابل بایرن مونیخ، تیم قدرتمند آلمانی کار بسیار دشواری پیش رو دارند.

اف سی هالیوودی ها در بوندسلیگا با هفده امتیاز اختلاف نسبت به شالکه قدرتمندانه در صدر جدول قرار دارند و در این فصل از رقابت های لیک قهرمانان صاحب هفت پیروزی از ده مسابقه شده اند.

در دیگر مسابقه مرحله یک چهارم رئال مادرید دوشنبه شب در یک دیدار دشوار خارج از خانه به مصاف یوونتوس می رود، دیداری حساس و تماشایی که فینال دور گذشته این رقابت ها را تداعی می کند.

شاگردان ماسیمیلیانو آلگری که با ۷۸ امتیاز صدر جدول سری آ را در اختیار دارند در لیگ قهرمانان با پیروزی مقابل تاتنهام به مرحله یک چهارم رسیدند. این در حالیست که کریستیانو رونالدو و یارانش برای حضور در این مرحله از سد پاری سن ژرمن گذشته بودند.

یوونتوس هفت بازی قبلی خود در چمپیونز لیگ را بدون شکست پشت سر گذاشته است.

در همین چارچوب چهارشنبه شب دو دیدار دیگر برگزار می شود که طی آنها بارسلون از رم میزبانی می کند و منچستر سیتی در زمین لیورپول به میدان خواهد رفت.