Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

گلف؛ کت سبز مسترز آگوستا را امسال چه کسی به تن می کند؟

تایگر وودز فاتح چهار دوره از تورمنت گلف آگوستا
تایگر وودز فاتح چهار دوره از تورمنت گلف آگوستا
Copyright 
نگارش از Mehrdad Sadeghi
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تایگر وودز از آگوستا به عنوان بهترین تورنمنت و نیز بهشت گلف بازان دنیا یاد و اعلام کرده که بی صبرانه انتظار شرکت در این مسابقه را می کشد.

آگهی

تایگر وودز، مرد شماره یک سابق گلف جهان که از سال ۲۰۱۵ تاکنون در مسابقات مسترز آگوستا غایب است قصد دارد اینبار با هدف پیروزی پا به این تورنمنت بگذارد. این ستاره گلف آمریکایی که تاکنون چهار بار موفق به فتح آگوستا شده اعلام کرده که فقط برای «برنده شدن» در این تورنمنت حضور پیدا خواهد کرد.

وودز با انتشار مطلبی بر روی سایت شخصی خود از آگوستا به عنوان بهترین تورنمنت و نیز بهشت گلف بازان دنیا یاد و اعلام کرده که بی صبرانه انتظار شرکت در این مسابقه را می کشد.

تایگر وودز که پس از برطرف شدن مصدومیت مزمن خود در ناحیه کمر به تدریج به فرم ایده آل باز می گردد یکی از بخت های اصلی این دوره از رقابت های مسترز آگوستا به حساب می آید. او این فرصت را دارد تا با بازگشت به دوران اوج خود «کت سبز» قهرمانی را از تن سرخیو گارسیا، فاتح دور پیش این تورنمنت در آورد.

این درحالیست که سرخیو گارسیا، گلف باز اسپانیایی با عملکرد فوق العاده اش در سال گذشته همچنان بخت اصلی قهرمانی در این دوره به شمار می رود. او که با سه عنوان قهرمانی در اوپن آمریکا به تاریخ پیوست و در سال ۲۰۱۷ به عنوان بهترین گلف باز مسابقات تور اروپایی معرفی شد این فصل نیز قصد دارد «کت سبز» آگوستا را بر تن نگه دارد و به روند موفقیت آمیز خود ادامه دهد.

داستین جانسون، مرد شماره یک فعلی گلف جهان از دیگر بخت های اصلی این تورنمنت محسوب می شود. این ورزشکار آمریکایی سال ۲۰۰۸ به جمع گلف بازان حرفه ای مسابقات قهرمانی تور آمریکا موسوم به PGA پیوست و هفده عنوان قهرمانی در این مسابقات از جمله کسب عنوان نخست در اوپن آمریکا در سال ۲۰۱۶ را در کارنامه اش به ثبت رساند.

آگوستا یکی از چهار تورنمنت مهم فصل رقابت های گلف و معتبر ترین مسابقه مسترز این رشته ورزشی در سطح جهان است که هر سال ابتدای ماه آوریل در باشگاه ملی گلف آگوستا واقع در ایالت جرجیا در آمریکا برگزار می شود.

بهترین گلف بازان جهان امسال نیز از روز پنجشنبه پنجم آوریل در این رویداد مهم با یکدیگر به رقابت می پردازند. 

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رکورد جدید برای چالش «سریعترین زمان فتح یک حفره گلف» در گینس به ثبت رسید

درگذشت آرنولد پالمر، گلف باز افسانه ای آمریکا

بخت های قهرمانی در مسترز آگوستا