کاخ سفید اتهام رابطه جنسی ترامپ با هنرپیشه پورنو را رد کرد

کاخ سفید اتهام رابطه جنسی ترامپ با هنرپیشه پورنو را رد کرد
Copyright 
نگارش از Ilia Nick
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ترامپ در توییتر خود نوشت: «کلی خبر جعلی؛ هیچ وقت مثل الان پر سر و صدا و نادرست نبوده. اما با همه این حرفها، کار کشورمان عالی است.»

آگهی

راج شاه،‌ سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید روز سه شنبه اعلام کرد:‌ «رئیس‌جمهور اعتقاد ندارد که هیچکدام از ادعاهای شب گذشته خانم دانیلز درست باشد.»

استورمی دانیلز شب گذشته در برنامه ۶۰ دقیقه جزئیات رابطه جنسی سال ۲۰۰۶ خود با دونالد ترامپ را آشکار کرد.

او که پیشتر با گرفتن ۱۳۰ هزار دلار متعهد شده بود درباره این مسأله سکوت کند،‌ به تازگی اعلام کرد حق‌السکوت را از ترس به خطر افتادن جان خانواده‌اش پذیرفته بوده است.

استورمی دانیلز در برنامه ۶۰ دقیقه شبکه سی‌بی‌اس

از سوی دیگر دونالد ترامپ در توییتر خود نوشت: «کلی خبر جعلی؛ که هیچ وقت مثل الان پر سر و صدا و نادرست نبوده. اما با همه این حرفها، کار کشورمان عالی است.»

«استورمی دانلیز» با نام واقعی «استفانی کلیفورد» مدعی شده است که یک بار، در جریان مسابقات گلف سال ۲۰۰۶ در اتاق هتلی در کالیفرنیا،‌ با دونالد ترامپ سکس داشته است.

بیشتر بخوانید:‌

همزمان خانم دانلیز از رسوایی برپا شده سود خوبی می‌برد. مصاحبه یکشنبه شب او در برنامه ۶۰ دقیقه شبکه سی‌بی‌اس بیش از ۲۲ میلیون بینننده داشت و پربیننده‌ترین برنامه ۶۰ دقیقه در ده سال گذشته شد.

او همچنین تور برهنه‌ رقصی خود را در سراسر ایالات متحده گسترش داده است. این تور که اسمش را از شعار کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ گرفته، «دوباره شهوانی کردن آمریکا» (Making America Horny Again) نام دارد.

همچنین تماشای تصویر برهنه وی در برابر دوربین اینترنتی با پرداخت ۱۵ دلار در ماه، پیوسته تبلیغ می‌شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نخستین واکنش ترامپ به ادعای هنرپیشه پورنو: خبر ندارم

ترامپ دکتر خودش را به جای وزیر امور کهنه‌سربازان منصوب کرد

هنرپیشه پورنو: می توانم آزادانه در مورد رابطه‌ام با ترامپ اظهار نظر کنم