Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

هنرپیشه پورنو: می توانم آزادانه در مورد رابطه‌ام با ترامپ اظهار نظر کنم

هنرپیشه پورنو: می توانم آزادانه در مورد رابطه‌ام با ترامپ اظهار نظر کنم
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

به گفته مدیر برنامه های این بازیگر فیلم‌های پورنو او در مورد رابطه جنسی خود با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ اطلاع رسانی خواهد کرد.

آگهی

استورمی دنیلز، هنرپیشه فیلم های پورنو می گوید اکنون پس از سخنان اخیر وکیل رئیس جمهوری آمریکا می تواند در مورد رابطه خود با دونالد ترامپ آزادانه اظهار نظر کند.

سخنان این هنرپیشه فیلمهای پورنو در حالی بیان می شود که مایکل کوهن، وکیل شخصی دونالد ترامپ سه شنبه شب پرداخت ۱۳۰ هزار دلار از منابع مالی شخص خود به استورمی دنیلز را پذیرفته بود.

روزنامه وال استریت ژورنال ماه گذشته از پرداخت حق السکوت ۱۳۰ هزار دلاری به استورمی دنیلز از سوی وکیل دونالد ترامپ خبر داده بود. بنا به این گزارش مایکل کوهن یک ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ میلادی در آمریکا این مبلغ را به استورمی دنیلز پرداخت کرده بود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

گفته می شود پرداخت این مبلغ به استورمی دنیلز در قبال تعهد او به سکوت در مورد رابطه جنسی با دونالد ترامپ صورت گرفت.

مدیر برنامه های استورمی دنیلز که نام اصلی او استفانی کلیفورد است روز چهارشنبه تاکید کرد که وکیل دونالد ترامپ با افشای علنی پرداخت مبلغ ۱۳۰ دلار به او در عمل مفاد توافق دو طرف را نقض کرده است.

به گفته مدیر برنامه های این بازیگر فیلمهای پورنو وی در مورد رابطه جنسی خود با دونالد ترامپ در سال ۲۰۰۶ اطلاع رسانی خواهد کرد.

برخی رسانه های آمریکا در هفته های گذشته گزارشهایی مبنی بر اختلاف ملانیا ترامپ با همسرش منتشر کرده بودند. بنا به این گزارشها بانوی اول آمریکا پس از انتشار گزارشهای مربوط به پرداخت حق السکوت به استورمی دنیلز با دونالد ترامپ اختلاف پیدا کرده است.

یک هنرپیشه دیگر فیلمهای پورنو نیز پس از انتشار گزارش روزنامه وال استریت ژورنال در ماه ژانویه ادعا کرده بود که رئیس جمهوری کنونی آمریکا در سال ۲۰۰۶ او را به رابطه جنسی سه نفره همراه با استورمی دنیلز دعوت کرده بود.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کاخ سفید اتهام رابطه جنسی ترامپ با هنرپیشه پورنو را رد کرد

هنرپیشه سابق پورنو: حاضرم پول ترامپ را پس دهم

اتحاد رقبای جمهوری‌خواه در پی سوء قصد نافرجام؛ نیکی هیلی: جمهوری اسلامی در زمان ترامپ ضعیف شد