تحویل ۱۰ جسد از کشته‌شدگان سقوط هواپیمای ترکیه

تحویل ۱۰ جسد از کشته‌شدگان سقوط هواپیمای ترکیه
Copyright عکس از خبرگزاری ایسنا (عکاس: رضا حسینی)
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

به گفته مقامات ترکیه، سرنشینان این هواپیما ۱۱ نفر بوده اند اما به گزارش ایسنا وضعیت یازدهمین قربانی این حادثه همچنان مشخص نیست و یکی از کاورهای منتقل شده از محل حادثه، حاوی بقایای مربوط به ۱۰ جنازه دیگر بوده و جسد باقیمانده همچنان مفقود است.

آگهی

اجساد جانباختگان هواپیمای جت شخصی متعلق به کشور ترکیه که در شهرکرد سقوط کرد، به نماینده سفارت این کشور تحویل داده شد.

هواپیمای بمباردیه CL۶۰ هواپیمایی باشاران ترکیه که متعلق به«مینا باشاران» دختر «حسین باشاران» تاجر معروف ترک و مالک «باشاران یاتیریم هولدینگ» بود، روز یکشنبه بیستم اسفند در بین منطقه دورک و دره‌عشق و بر روی کوه هلن (در شهرستان‌های اردل و لردگان و کیار از توابع چهار محال و بختیاری) در فاصله ۱۱۰ کیلومتری شهرکرد سقوط کرد.

‌امدادگران هلال احمر در محل سقوط هواپیمای ترکیه‌ای برای انتقال اجساد

به گزارش رسانه‌های ایران به نقل از فیروز بخت، مدیر کل پزشکی قانونی استان چهارمحال و بختیاری، اجساد ۱۰ نفر از جانباختگان این هواپیما در اولین ساعات بامداد چهارشنبه ۲۳ اسفند جهت ارسال به کشور ترکیه به نماینده سفارت این کشور تحویل داده شد.

بیشتر بخوانید:

پس از دریافت نمونه دی‌ان‌ای از خانواده‌های قربانیان این حادثه و آماده شدن پروفایل ژنتیکی اجساد، هویت ۱۰ نفر از کشته‌شدگان مشخص و جنازه‌های آنان به نماینده سفارت کشور ترکیه تحویل داده شد.

به گفته مقامات ترکیه، سرنشینان این هواپیما ۱۱ نفر بوده اند اما به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) وضعیت یازدهمین قربانی این حادثه همچنان مشخص نیست و یکی از کاورهای منتقل شده از محل حادثه، حاوی بقایای مربوط به ۱۰ جنازه دیگر بوده و جسد باقیمانده همچنان مفقود است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سقوط هواپیمای مسافربری کوبایی؛ سه نفر بازمانده

پیدا شدن جعبه سیاه هواپیمای ترکیه و شناسایی ۱۱ جسد

همه آنچه درباره سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج می دانیم