دو دختر پسرنما در تلاش برای ورود به ورزشگاه تبریز بازداشت شدند

Access to the comments نظرها
نگارش از مسعود سالاری
دو دختر پسرنما در تلاش برای ورود به ورزشگاه تبریز بازداشت شدند
کپی رایت  ایرنا

دو دختر که با ظاهری پسرانه تلاش کردند برای تماشای مسابقه فوتبال به ورزشگاه یادگار امام تبریز وارد شوند، شناسایی و دستگیر شدند.

خبرگزاری رسمی ایران، ایرنا با نقل مشاهدات خبرنگار خود از این ماجرا نوشت این دو دختر با پوشیدن لباس پسرانه و تغییر قیافه قصد داشتند وارد مجموعه ورزشی یادگار امام شوند، اما مسئولان ورزشگاه در حین بازرسی بدنی متوجه جنسیت آنها شدند و از ورود آنها جلوگیری کردند.

ایرنا همچنین از قول یک منبع آگاه در فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی که این خبر را تأئید کرده اما نخواسته نامش در خبر برده شود، نوشت: «این دو نفر پس از خودداری از اجرای دستور پلیس مبنی بر خروج از محوطه ورزشگاه و به کار بردن ادبیات نامناسب، به کلانتری شماره ۱۹ شهرک اندیشه منتقل شدند.»

از سرنوشت این دو دختر پس از انتقال به کلانتری خبری منتشر نشده است.

خبرگزاری ایرنا همچنین یادآوری می‌کند که تلاش دختران تبریزی برای ورود به ورزشگاه یادگار امام تبریز سابقه دارد. اما زنان و دختران فوتبال‌دوست به دلیل ممنوعیت ورود بانوان به ورزشگاه همیشه مجبور بوده‌اند با حضور در تپه‌های مشرف به ورزشگاه، از دور تیم محبوب خود را تشویق کنند.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز روز سه‌شنبه ۲۲ اسفند میزبان تیم الجزیره امارات از دور برگشت بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا در ورزشگاه ۷۰ هزار نفری تبریز بود که این بازی با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید