Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

شکست دو قهرمان جهان در نخستین دور مسابقات موج سواری استرالیا

شکست دو قهرمان جهان در نخستین دور مسابقات موج سواری استرالیا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

گریفین کلاپینتو، ورزشکار نوزده ساله آمریکایی که برای نخستین بار در تور جهانی موج سواری شرکت می کرد یکی از شگفتی سازان بود و موفق شد جان جان فلورانس، قهرمان جهان را شکست دهد.

آگهی

فصل جدید رقابت های قهرمانی موج سواری روز یکشنبه در سواحل گلد کوست واقع در ایالت کوئینزلند استرالیا آغاز شد.

بهترین موج سواران جهان در دور نخست این مسابقات با یکدیگر به رقابت پرداختند. برندگان مستقیما به دور سوم راه یافتند و بازندگان برای رقابت در مرحله حذفی وارد دور دوم شدند.

گریفین کلاپینتو، ورزشکار نوزده ساله آمریکایی که برای نخستین بار در تور جهانی موج سواری شرکت می کرد یکی از شگفتی سازان بود و موفق شد جان جان فلورانس، قهرمان جهان را شکست دهد. جان فلورانس از رقابت های موج سواری پرتغال در سال گذشته تاکنون در دور اول متحمل شکست نشده بود.

مایک فانینگ استرالیایی که در خانه مسابقه می داد جس مندس، حریف برزیلی را از پیش رو برداشت و کلی اسلیتر آمریکایی به دلیل مصدومیت از دور مسابقات کنار رفت.

دیگر شگفتی روز نخست را میسی کالاهان موج سوار زن استرالیایی رقم زد. او که به دلیل مصدومیت کورتنی کونلوگ آمریکایی، به جای او مجوز شرکت در مسابقات را دریافت کرده بود استفانی گیلمور، دیگر موج سوار استرالیایی و دارنده شش عنوان قهرمانی جهان را شکست داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

درخشش موج سوار اهل هاوایی در رقابت های موج سواری مکزیک

تیلر رایت قهرمان مسابقات جهانی موج سواری زنان شد

جوان استرالیایی فاتح خطرناک ترین مسابقه موج سواری دنیا